Susreti po svijetu....

Susreti po svijetu....

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Hdlt5eXrRY&feature=related[/video]
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1OhhEI-TUZM&feature=related[/video]


dakle ove clipov mozemo samo gledati i drkicu bacat a to nikad kod nas necemo dozivjeti
 
Legend
na zalost , u skorije vrijeme necemo,bas sam mislio postaviti jedan od ova 2 clipa ,.........bolesno dobri
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
dakle ove clipov mozemo samo gledati i drkicu bacat a to nikad kod nas necemo dozivjeti

Jbg, ovako neće biti sigurno, ali će se možda popraviti.
Kod nas bi se našao neki ljakse i preorao ovu finu travu i mislio bi da je glavni.:D
 
Član
kako cemo napraviti neki skup kad se odma nadje ekipa da kenja kakoje to dosadno, svi dodju sa neopranim autima , pola ljudi se nezna ni parkirati uredno i sta ja znam sta sve ne
a i ova ekipa vani ima vise vremena i novaca da ode na skup. npr da se napravi skup u mostaru ja bi bio tu a vec za otic u sarajevo npr. treba cijeli dan raditi za gorivo a dje jos ostali popratni troskovi a tako je ja mislim i vecini ekipe sa foruma malo ko danas ima 200-300 maraka za bacanje a tolko ti treba ako ces otici 2 dana nedje sa svojim autom i da uredno jedes i pijes. daleko smo od toga ko prvo po kvaliteti automobila , po primanjima i nedostatku svega ostalog.
 

JD.

Član
bmwscaner je napisao(la):
kako cemo napraviti neki skup kad se odma nadje ekipa da kenja kakoje to dosadno, svi dodju sa neopranim autima , pola ljudi se nezna ni parkirati uredno i sta ja znam sta sve ne
a i ova ekipa vani ima vise vremena i novaca da ode na skup. npr da se napravi skup u mostaru ja bi bio tu a vec za otic u sarajevo npr. treba cijeli dan raditi za gorivo a dje jos ostali popratni troskovi a tako je ja mislim i vecini ekipe sa foruma malo ko danas ima 200-300 maraka za bacanje a tolko ti treba ako ces otici 2 dana nedje sa svojim autom i da uredno jedes i pijes. daleko smo od toga ko prvo po kvaliteti automobila , po primanjima i nedostatku svega ostalog.


vazda pare problem:lol:

a svi imaju za auta, za neko sredjivanje, za gorivo koje uglavnom bezveze trose na vozikanje po gradu svaki dan, svi trose na mobitele i kredit bruku para, svi navece piju po kafanama, ima se za kompjutere i racune za internet, ima se za sto drugih stvari a opet kad treba otici na neki skup e za to se nema...

cast izuzecima naravno al ima i istine u onoj izreci

"ko hoce, nadje nacin a ko nece nadje izgovor"

p.s. mi u Bosni ko da smo svijet izmislili, ljudi vani idu po 1000km na neki skup i uzivaju u tome, a kod nas u prknu od drzave gdje ti treba 300km s kraja na kraj e kod nas sve problem...
ide se u Mostar na trku, pola likova nece da ide sa svojim autom jer im je zaboga mrsko vozit sam :lol: a svi su fol u nekom fazonu tuninga...
 
Član
a cuj covjek bi i potrosio novce da ode ali sta ce vidjeti na nekom skupu u BiH ? par uredni german look auta koje mozes na prste nabrojati i gomila '' onog'' tuninga.
 
Top