Susret golfova 1 i 2(golfijada)

Susret golfova 1 i 2(golfijada)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da pokusamo i ovo koje bi se na proljece ili ljeto moglo dogodit u zepcu,znaci susret vw golfova 1 i 2,pa bih molio da se ovdje prikljuce svi oni koji posjeduju golfa 1 i 2,ovo vrijedi samo za BiH,a mozda se i prosiri na ostale drzave balkana
 
Član
prvo.moramo.prikupit.sto.vise.golfova,da.mozemo.sve.organizirat,a.mi.se.nadamo.na.proljece,a.za.one.sto.nemaju.imaju.jos.vremena.da.pribave.golfa
 
ovo napravite kraje maja ili početkom Jula ovaj meet i sigurno cete imaz posjetilaca i nemojte da bude u Žepču nego u Sarajevu jer je to glavni grad a ja dolazim sa kolegama gdje god da bude
 
Član
mislim da je ovo bezveze! nije ovo njemačka pa da pravite neki vw( golf) meeting, la et...:icon_confused::icon_confused:
 
Legend
predlazem da se ovo organizuje nekad poslije nove godine, tj april-maj.. da se moze fino sve odradit, rostilj, piva ovo ono, kao sto to pravi vw fahreri rade :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
predlazem da se ovo organizuje nekad poslije nove godine, tj april-maj.. da se moze fino sve odradit, rostilj, piva ovo ono, kao sto to pravi vw fahreri rade :D

bravo noke kralju,slazem se s tobom;););););),,,samo imao bi ja jedno pitanje,a to je gdje bi se to odrzalo u zepcu?????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top