Survivor FINALE

Survivor FINALE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hajd da vidimo ko je kome favorit, vidim da nema te teme ovdje ali mislim da vecina prati ovaj show, pa sta mislite ko ce pobijediti??????

Ja znam ko je pobjednik, vam kazem predvece kad, ali da vidim vase favorite.

Trenutni finalisti su Teja i Vesna, dok se veceras bore Aco, Njegos i Dule za jos jedno mjesto u finalu.

Sta mislite, ko je pobjednik?????:icon_biggrin:
 
Član
Sinoc gledao nakon duzeg vremena,

a kontam i veceras da vidim ko ce pobjedit... nek bude ona zena sto se mene tice najstarija.

Nego zasto na svim forumima neko kaze da zna ko je pobjednik, a nece da kaze KO JE ZAPRAVO?:icon_smile:
 
Član
Pricajte sta hocete, ali mali Aca je zasluzio da pobjedi i niko vise. Vidjecemo sad, ali ovo je jedino realno, posto je stvarno najbolji takmicar od ovih trenutno preostalih, a i medju ispalima nema mnogo ljudi koji mu mogu parirati po fizickoj spremnosti i spretnosti! :cool:
 
Član
i ja navijam za Acu,stvarno momak je zasluzio,najmladji je,a ima najvise osvojenih borbi,ako cemo po tome,ako idemo po drugim stvarima onda se moze reci da je jedan od rijetkih koji nije spletkario,i koji je bio posten tokom cijelog emitovanja,,mlad je,sposoban,po meni najbolji od svih onih takmicara,ne bi volio da ona truhla Vesna pobijedi,skoro se raspala zena,bilo bi steta da ona uzme pare,a ona Teja,muka mi kad je vidim,,iskreno se nadam da ce Aca veceras da udje i finale,i pobijedi ako nista:lol:;););)
 
na ove sto sa cudjenjem pitaju "a to se gleda :icon_confused:" ne bih komentarisao, za razliku od ostalih "sranja" na TV ovo je jedan od zaista rijetkih Reality Show-ova, na zalost ne moze ici uzivo jer je snimanje jako tesko (nepristupacan teren, zmije, mislim da su petorica snimatelja osjetili zmijine zubice, a zbog veoma dobrog terena uspjeli su da potope oko 6 camaca i obore jedan helikopter :icon_eek:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top