Suradnja bhtuning i VOLAN d.o.o. Tuzla

Suradnja bhtuning i VOLAN d.o.o. Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja bih vas zamolio, ako zovete na ove brojeve telefona da trazite Amera. Ili ako vam je lakse na broj 061/726-662 Amer. A naravno moze i na email.
 
Legend
Momci zahvaljujem se na podrsci, i drago mi je da vam se dopadaju ovakve stvari. Ali vjerujte, ovo uopste nisam samo ja, niti bilo ko pojedinacno, sto se tice bhtuning tima (to smo svi mi) ukljucujuci i Amera, dok sa druge strane stoji jedna odlicna firma, sa dugogodisnjom tradicjiom poslovanja (VOLAN) koja je u saradnji sa bhtuning ovo omogucila.

Iskoristicu ovo priliku da najavim jos jednu slicnu akciju samo sa drugom jednom firmom (necu jos navesti koja), a nadam se da ce i ta akcija dobiti pozitivne kritike, kao i ove dosadasnje dvije.

Hvala Vam jos jednom - svim clanovima i nadam se da opravdavamo Vase povjerenje i redovne posjete.

S postovanjem ispred bhtuning.com
dk*
 
Član
e daki,kako ste poceli, nebi me cudilo da se napravi dogovor sa nekom benziskom pumpom, pa da gorivo bude jeftinije ;D heheh
jos jednom, svaka cast na ovakom potezu...
 
Legend
O tom po tom :icon_twisted: Edo se trudi oko svega, Samir takodje. Pa moze svasta biti.
 
Član
evo taman
ja trebam ganjati 4 ljetne gume 16-ke

pa cu morati kontaktirati Amer-GTC-a
da vidimo sta bi mogao uzeti

(posto ne znam koji bi model/marku i proizvodjaca uzimao)
 
Član
super je ovo za svaku pohvalu..
samo koji su uslovi da ne bude clan a nema ni jedan post.. mada nisam ni ja nesto aktivan
 
Član
RESPECT, svaka cast taman da vidim neke 16 felge za volva, steta sto nemaju cijene na stranici
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top