SUPRA MKIV

SUPRA MKIV

ZELA GTI je napisao(la):
E života mi da sam sjedio u tom kafiću kada si to radio,izvukao bih te van auta i promijenio bih ti fizički opis:icon_mad::icon_mad:

Ti bi bio samo radostan da si sedio u tom kaficu i mozda bi uze nekoliko slika sa tvojim mobitelom :lol:
 
Ma sta pricas covjece, i ja i ti znamo da bi Zela bario ove plavuse svedjanke. A ne crnkinje kao ti ;)



Predator je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
E života mi da sam sjedio u tom kafiću kada si to radio,izvukao bih te van auta i promijenio bih ti fizički opis:icon_mad::icon_mad:

Ti bi bio samo radostan da si sedio u tom kaficu i mozda bi uze nekoliko slika sa tvojim mobitelom :lol:
 
Član
Nije mi 12 godina da mi bude uzbudljivo što netko prži gume na gradskom trgu.

Tužno mi je vidjeti da to netko radi,a još tužnije da se netko s tim hvali.

Vidim na kojem si nivou,svaka daljnja rasprava je bespotrebna;)

Pozdrav
 
hahaha sto na svakom forumu mora biti neko ko ti sa tako finim moralom?? ajde ti radi kako ti oces a ja cu raditi burnout gde ja ocu.

nuff said

ZELA GTI je napisao(la):
Nije mi 12 godina da mi bude uzbudljivo što netko prži gume na gradskom trgu.

Tužno mi je vidjeti da to netko radi,a još tužnije da se netko s tim hvali.

Vidim na kojem si nivou,svaka daljnja rasprava je bespotrebna;)

Pozdrav


hahahah a zato si ti navalio da vidis crnkinju kad sam bio kod tebe prosle sedmice i onda nisi mogao da prestanes da pricas o njoj :icon_biggrin:

ArminMkiv je napisao(la):
Ma sta pricas covjece, i ja i ti znamo da bi Zela bario ove plavuse svedjanke. A ne crnkinje kao ti ;)
 
Član
jeli na tvom autu mjenjač boost logic th400?
na koji način startaš s njim?
molim te da mi malo bolje objasniš ako nije problem;)
 
HrSupra je napisao(la):
jeli na tvom autu mjenjač boost logic th400?
na koji način startaš s njim?
molim te da mi malo bolje objasniš ako nije problem;)

naravno da nije problem =) ali ja nemam TH400 nego imam orginalni mjenjac koji su Boost Logic nadogradili tako da moze vise konja da izdrzi i onda su mu promenuli converter na 3800 rpm stall. Tako kad vozim race mogu da startam sa 3800rpm ako imam dobre gume =)

ako si zainteresovan ja cu prodavati ovaj mjenjac posle ljeta posto cu kupiti novi od TitanMotorsSports ako neprodam auto prije =)
 
Član
ma vidi se da si bosanac neka si ih malo zadimio:lol:inace je gore raja totalna suprotnost ali bitno je da te policija nije vidjela:)supra gori
 
Član
Predator je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
jeli na tvom autu mjenjač boost logic th400?
na koji način startaš s njim?
molim te da mi malo bolje objasniš ako nije problem;)

naravno da nije problem =) ali ja nemam TH400 nego imam orginalni mjenjac koji su Boost Logic nadogradili tako da moze vise konja da izdrzi i onda su mu promenuli converter na 3800 rpm stall. Tako kad vozim race mogu da startam sa 3800rpm ako imam dobre gume =)

ako si zainteresovan ja cu prodavati ovaj mjenjac posle ljeta posto cu kupiti novi od TitanMotorsSports ako neprodam auto prije =)

zainteresiran sam.....koliko novaca tražiš?
 
HrSupra je napisao(la):
zainteresiran sam.....koliko novaca tražiš?

to mozemo preko MSNa :cool:

hahaha , mora se malo nekad i igrati.. nisu sva pravila za pracenje ;)

AnDel je napisao(la):
ma vidi se da si bosanac neka si ih malo zadimio:lol:inace je gore raja totalna suprotnost ali bitno je da te policija nije vidjela:)supra gori
 
Član
Predator je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
zainteresiran sam.....koliko novaca tražiš?

to mozemo preko MSNa :cool:

hahaha , mora se malo nekad i igrati.. nisu sva pravila za pracenje ;)

AnDel je napisao(la):
ma vidi se da si bosanac neka si ih malo zadimio:lol:inace je gore raja totalna suprotnost ali bitno je da te policija nije vidjela:)supra gori



ok, dogovorit ćemo se preko msn-a.
mislio sam stavit manualni mjenjač, ali možda ovo bude lakše i jeftinije, pa to napravim.
 
HrSupra je napisao(la):
Predator je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
zainteresiran sam.....koliko novaca tražiš?

to mozemo preko MSNa :cool:

hahaha , mora se malo nekad i igrati.. nisu sva pravila za pracenje ;)

AnDel je napisao(la):
ma vidi se da si bosanac neka si ih malo zadimio:lol:inace je gore raja totalna suprotnost ali bitno je da te policija nije vidjela:)supra gori



ok, dogovorit ćemo se preko msn-a.
mislio sam stavit manualni mjenjač, ali možda ovo bude lakše i jeftinije, pa to napravim.



da stavis manuelni ce ti biti puno skuplje, neznam koliko lagano je dole kod vas da se nadju manuelni mjenjaci ali ovde gore kod nas su dosta skupi. odprilike 2500euro + sve druge stvari koje su potrebne mislim da bi to lako preko 5000euro otislo a onda ti treba jedna dobra "clutch" isto
 
Član
super su vam auta gore,nego kave su vam zena,da se selim u svedsku,austrija mi dosadila,samo se tdi-ovi vozaju:cool:
 
Član
niste vi normalni,ni ti ni onaj moj imenjak,naravno u pozitivnom smislu;););),svaka vama cast,carevi ste,drago mi je sto bosanci vode glavnu rijec tamo u dijaspori;););)
 
Top