Supra mk 4

Supra mk 4

Malo se momak nafuro na Furious 7. Gledo sam ga prvi dan, film je po meni vrh. Malo su pretjerali sa prebacivanjem Remzi iz auta u auto u pokretu, al hajd.
Kraj mi se posebno svidio :D
 
Član
Takav san kakav ti imas su imali svi od ff prvog dela,ali nije poenta samo kupiti auto,treba ga tociti i odrzavati i da ga uvezes ovamo,a tesko da ikako moze,gde bi nasao delovi i ostale gluposti,a o majstorima da ne pricam. Ssamo sanjaj :D
 
Član
Ima ocjenu 8.1 zato sto djeca ocjenjuju, napaljeni tinejdzeri od 15-16 se pale na ovakve filmove, nerealne. Onda sjedaju na motore i u auta pa turiraju i prave plastic fanatik auta itd... Vise volim pogledati neki realniji film pa i starije koji su dosta realniji, a ne kao i proslom faf gdje tenkom idu prelazi preko auta a preko onog auta krese zadnji dio i ne prelazi preko njega, puca kao da puca iz pistolja s njim, i na kraju onaj Diesel haha skace sa auta (kao uvijek ima tajming extra) i hvata je u zraku i padaju na auto i ustaje haha nije mu nista cak ni pojekao se nije, a realan covjek pukne se u cipac od stolicu i skace hebe grebe a on polupao pola auta i ustaje normalno, ni posjekao se nije i nista mu... To je samo jedna od nerealnih scena koje mi kvare ugodjaj u filmovima. Ali u 90% sve novijih filmova prelaze iz realnosti u nerealnost, ali ko ih pravi i ne cudi me jer pocinju zivjeti u zadnjih par godina u nekom izmisljenom svijetu (ispranih mozgova)...
 
Svi filmovi su najbolji u prvom dijelu :)

A najbolje potjere i utrke su u filmu Ronin, iako tema nisu automobili.
 
Član
Po meni jedna od najboljih potjera je u Bornovom identitetu prvi dio, kad Met Dejmona ganjaju a on satire mini po Parizu :D :D
 
Član
U Kaknju je poslije filma ludilo haha :D
cak je i osnovana stranica na fejsu, par sati poslije premijere:
https://www.facebook.com/pages/Brzi-i-Zestoki-Kakanjskih-ulica/772182899555918?fref=ts
obicno to 'vako zavrsi
egvfj4.jpg
 
Top