Sudar "labudice" i pug-a na autoputu

Sudar "labudice" i pug-a na autoputu

xrx

Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110121040

Bio zastoj na autoputu pa se moralo starim putem. Maloprije saznao da je bivsi kolega sa posla bio u pugu. Proklizao i zakacio bankinu koja ga je okrenula. Iza njega naleti sleper sa autima i pokupi ga sa strane, na srecu sa suvozaceve strane. Sleper se prevrnuo pokusavajuci da ga izbjegne. Jaran srecom samo malo ugruhan (da je bio okrenut drugacije ko zna sta bi bilo) a od auta nema nista...
 

xrx

Član
Evo stavili su sliku sa sudara (prije bila slika autoputa). Dobro je prosao Boga mi. Treba odmah poslije mupa kod sedam brace otic :)
 
Administrator
auu velika steta... sva sreca nek njemu nista nije bilo...
ali vidi koja je skoda... mada je to sve osigurano al et... ljudi su sigurno cekali svoje narudzbe... al nek je glava ziva ;)
 
Član
kako je ova desna traka neuredna, ne očišćena, da li ove putne sluzbe rade išta ili ih je i ovaj put snijeg iznenadio.
 
Član
ma daj pogledaj samo ceste kakva je ..
ako nisu u stanju ocistit, trebaju ko i u Hrvatskoj zatvorit saobracaj za kamione, ovako samo rizikuju brojne zivote
 
Član
jebote kolka je ovdje materijalna steta pricinjenaaaaa :icon_eek::icon_eek::icon_eek: ... ajde fala bogu nikom nista nije bilo ;) ...
 
vjerovatno je snijeg napadao jer ralice nisu mogle proci zato sto je autoput zatvoren zbog udesa. druga strana je ociscena..
 
Član
Ovo se nakupilo snijega zbog udesa, vidi se po drugoj strani ceste.
A kako starim putem? Ovdje se vidi autoput?
 
Član
Naišao sam jutros iz suprotnog smjera. Nije spomenuta siva fabia koja je takođe osjetno usporila saobračaj.
Plava 206 je skroz stradala. Što se tiće vozla na labudici teško su oštećena na gornjem nivou.
Sam kamion je pretrpio naizgled manja oštećenja.
 
Top