Sudar kod INA-pumpe 5.12 17h

Sudar kod INA-pumpe 5.12 17h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ew sad cuo neki sudar na stupu kod INA-pumpe , neki golf udario u nekakav stub , jedna osoba na licu mjesta podlegla, :(
ako neko ima vise info nek ubaci!!!
 
Član
Prolazio sam maloprije u suprotnom pravcu. Cini mi se da je u pitanju mercedes 190, tamnoplave boje, ogradjeno trakom, vatrogasci i policija tu. Inace auto ze zabilo u banderu bocnom stranom.
 
Član
daki je napisao(la):
Kod koje ine? Lokacija ?

Sarajevo....
koliko sam ja cuo na Stupu,ne znam tacno!!!

edo_16v je napisao(la):
Prolazio sam maloprije u suprotnom pravcu. Cini mi se da je u pitanju mercedes 190, tamnoplave boje, ogradjeno trakom, vatrogasci i policija tu. Inace auto ze zabilo u banderu bocnom stranom.

jest jest ev sad bilo na FTV, Mercedes 190 tamnoplavi, morali ga rezat da izvuku tijelo nastradalog, vjerovatan uzrok prebrza voznja
R.I.P
 
Član
Sarajevo, 05.12.2008 - FTV
"Jedna osoba poginula u saobraćajnoj nesreći u Sarajevu
Jedna osoba poginula je večeras u saobraćajnoj nesreći na Stupu. Muškarac čiji identitet još nije utvrđen udario je u stup za rasvjetu, vozilom mercedes. Istraga o ovoj nesreći još traje."

U5571_saobracajna-2.jpg


R.I.P....
 
Član
Bio na licu mjesta, INA na Stupu...
Vozacevom stranom je udario u banderu. Mercedes 190ka ako sam dobro mogao vidjet.
 
Član
R.I.P.

mogu oni stavljati panoe po gradu koliko god hoce ali kad raja nema namjeru nista da postuje. nasem narodu ne moze da udje u glavu kad bi im to neko cekicem ukucavao u glavu.

sramota ali nam je tako
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
R.I.P.

mogu oni stavljati panoe po gradu koliko god hoce ali kad raja nema namjeru nista da postuje. nasem narodu ne moze da udje u glavu kad bi im to neko cekicem ukucavao u glavu.

sramota ali nam je tako

Mozda je tip i gledao za nekim onim slupanim autom i jos brzo isao.
R.I.P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top