Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Poslije OPC-a duzi period sam trazio neko Japansko egzoticno vozilo pa sam konacno i nasao jednog. Radi se o Subaru Imprezi WRX poznati Bugeye. Sto se tice izgleda misljenja su podjeljena , nekome je ovo najljepsa verzija neko vise voli Blobeye dok sam ja vise za Hawkeye sto cu u buducnosti i da pravim od ovog modela jer su svi identicni do blatobrana tako da ne zahtjeva neke ozbiljne prepravke.
Auto je u jako dobrom stanju , ima posla kao i oko svakog polovnog vozila ali lagano idemo kao i sa Astrom. Izduv je neki Americki i jako fino prede tj galami :D Verzija je od 218KS 4x4 standardno za WRX-a.
Evo i par slikica....





 
Na piku je bezveze , neobicno mi da nista ne prodajem pa stavio haha :D Jeste kupljena je u Bijeljini. A da stajat ce naravno evo je pod prozorom spremam se na malo ciscenje kad je lijep dan :D
 
Putovanja.ba
Administrator
Haj napokon da si našao :) stavi upaljać na pik pa prodaji. Čuj nema šta da prodaje :)
 
Super Moderator
Na piku je bezveze , neobicno mi da nista ne prodajem pa stavio haha :D Jeste kupljena je u Bijeljini. A da stajat ce naravno evo je pod prozorom spremam se na malo ciscenje kad je lijep dan :D

super da znam kojim putem da idem u grad hahaha :D
gdje peres auto? ja bas kreno malo na onu samousluznu pored domova bjelave, pa naleti da vidim pilu :D
 
Ne perem ga WRX treba da bude uvijek prljav hahah , salim se danas malo unutra cistim i tako to necu ga micati jer mi je taman ispred prozora da mogu lakse to odraditi a i ide mi sada rega moram slati papire za odjavu tako da ce neko vrijeme biti malo parkiran :D
Sto se tice tockova ipak su bili VW a ja sam alergican na to posebno kombinaciju sa Japancom. Planovi su ozbiljni tako da ce vjerovatno Rota Grid ici na nju.
 
Odličan izbor. Čestitam.

Samo, nešto mi čudno oko ovog motora. Izgleda kao orginalni Subaruov boxer, nije ubačen dizlo :D
 
Super Moderator
ma ja mozes ti, produzni kroz prozor za usisivac, slauf skopcas u kuhinji i imas praonu :D
 
O tome ti pricam :D Svoj mir imas nista bolje po istilahu :D Sto se tockova tice to mi je najmanja briga sada ima tockova hvala Bogu kolko hoces posebno ovaj raspon
 
Top