Subaru Impreza v10 (iz BMW-a )

Subaru Impreza v10 (iz BMW-a )

Član
Nema tu neke velike priče, jednostavno trebate pogledati video u kojem ćete vidjeti trkaću Subaru Imprezu WRX iz 1996. godine u koji su ugurali moćni BMW-ov V10 motor. Dobili su ultimativnu drift jurilicu koju ćete vidjeti u akciji!

BMW-ov V10 motor je snago otprilike kao Dodge Viper, dakle oko 500-tinjak konja. I zamislite s takvim motorom driftati po trkaćoj stazi! Sve što vam možemo reći je - uživajte u videu

<iframe width="560" height="345" src="http://www.youtube.com/embed/5k9UbWGwMJI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
pih, pa svaka japanska drift pila ima minimum 500 ks, tako da swap i nije bio iz neke potrebe, vise iz fazona i sminke, al et, cool je ;)
 
Član
Po zvuku se na prvu cuje da je M5 E60 V10. Po meni jedan od najboljih motora ikad, a tako neiskoristen. Prodali 8-9 hiljada i gotovo.. Jes j*ben :icon_cry:
 
Član
Dobili su mocan drift bolid,ali meni bi nekako bila zao skrnaviti Imprenzu WRX vadjenjem njenog tvornickog motora cak iako je zamjena mocniji bembin v10.To auto je nesto posebno sto je izaslo sa tvornickih traka.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Dobili su mocan drift bolid,ali meni bi nekako bila zao skrnaviti Imprenzu WRX vadjenjem njenog tvornickog motora cak iako je zamjena mocniji bembin v10.To auto je nesto posebno sto je izaslo sa tvornickih traka.

kad je kupis ti sebi ostavi njen motor, nemoj ubacivat v10:D
 
Član
AnDel je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Dobili su mocan drift bolid,ali meni bi nekako bila zao skrnaviti Imprenzu WRX vadjenjem njenog tvornickog motora cak iako je zamjena mocniji bembin v10.To auto je nesto posebno sto je izaslo sa tvornickih traka.

kad je kupis ti sebi ostavi njen motor, nemoj ubacivat v10:D
Pa da je imam i ostavio bi njen motor :icon_biggrin: Koja bi to ljepa dilema bila,dali ne dirati svoju wrx ili ubaciti V10 iz M-a :icon_biggrin:
 
Legend
pa, realno
sa tim motorom
ili moze driftati, ili ici pravo :)

ja sam ipak za oem varijantu, pogotovo u ovom cudu..
 
Top