Style show rezultati

Style show rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I da napomenem da JD sa svojom Corsom trebao da uzme pehar za best german style ne za clean look, clean look su skinute sve oznake sa automobila, skinute lajsne, steke itd.

Momak ide u pravcu german style-a i time se bavi koliko znam za njega, ostalo koliko toliko je bilo dobro cestitke za sudacku postavu.
 
Član
dina je napisao(la):
Bas ti hvala Madzide na napomeni :)

Propust je uocen, nece se sigurno ponoviti. I iako su momci neikusni u tome rade po pravilnku i po knjigama u kojim citaju sve podatke o stylovima. Propusta, osim German Styla nije bilo, i ponavljam nece se desiti. Ostatak posla super je odradjen i momci ce i dalje biti u ziriju.
Nijedan od zirija nije niti prijatelj niti poznanik takmicara, stoga nece biti namjestaljki, i privrzenosti, sto je nakon loseg iskustva, najbitnije ;)

Naravno, sve sugestije i kritike i dalje primamo, da sve ovo bude sto bolje :)

POzz

Pa nakon svakog takmicenja je standradno, nece se desiti, nije bilo planirano nije ovo nije ono. Pa tolike godine organizujete SR i ta takmicenje i do dan danas niste uspjeli napraviti jedan jedini SR kako treba. Uvjek neka izvalacenja na neke ljeve ljude. Pa sjednete u auto pa fino obidjete ostale SR u okruzenju sto prave pravi SR clubovi pa vidi te malo. Uzmete nesto govoriti 10-15 SR u sezoni, pa bolje vam je uzeti jedan pa napravi kako treba.. mada cisto sumljam da bi i taj jedan prosao kako treba.
 

JD.

Član
@Iceman tako nekako, samo da stavim druge felge i jos spustim auto :) ovako sam jos uvijek ni tamo ni vamo :D
 
@amer
suplja je to sto govoris, niko nikog nekrivi samo se daju tacni podatci u cemu je bila greska. Drugo svaki race je bolji i bolji.
Jedini problem su finansije, znaci nedovoljno ljudi u organizaciji. A nek i momci sto su u organizaciji su proputovalo pola evrope za SR takmicenjima i prije nego je on pojavio se kod nas i HR.
I ko ce nama napraviti da budemo svi zadovoljni.
 
Član
Prica za malu djecu.
A to je dobro, problem finansije hah a pravite preko 10 SR. Pa napravi 1-2 SR i iskoristi sve te pare pa ce biti dobar SR, mani se te price. A to ko ce nama udovoljiti to stoji, samo sto momci iz Nitra i Banjaluke naprave spektakl, a neki od njih imaju i manje finansija nego vi.

Valjda ce se uspjeti napraviti dobar SR kad BiH udje u EU.
 
Član
dina je napisao(la):
Nijedan od zirija nije niti prijatelj niti poznanik takmicara, stoga nece biti namjestaljki, i privrzenosti, sto je nakon loseg iskustva, najbitnije ;)
POzz

znam ja jednog clana od ovih sudija sto su hodali a sreca pa nisam takmicar mozda bi pobjedio u klasi malih vozila. sala za prijavu ali fakat znam jednog od sudija
 
haha nemislim na sudiju i Bokija... Mislim na cijelu ekipu i oni koji su bili ;)

A ovo Amere sto ljudi prave po cijeloj BiH je da sponzori tako traze i u svakom gradu ima jedan da nazovemo ga "domacin" pored same opstine/opcine koja izrazi zelju i pomoc. To je malo previse opsirno da ulazim sa tobom u raspravu. Nisi primoran kao ni ja da dolazis. Jednost zar ne
 
Član
Cestitke pobjednicima, koliko vidim konkurencije nek eopasne i nije bilo....ali cekajte iduce godine, dolazi jos jedan Skodillac na scenu hehe :D
 
Član
Anais je napisao(la):
Amer-GTC je napisao(la):
Best German Style auto puno spojlera, to samo moze biti u BiH, nigdje drugo.

Naravno, nidze veze zna se sta je german style....

woethersee2007092.jpg


Moj golf ce abd biti ovako nesto slicno, ako bude para naravno.
 
Početnik
adi_minimalno je napisao(la):
@amer
suplja je to sto govoris, niko nikog nekrivi samo se daju tacni podatci u cemu je bila greska. Drugo svaki race je bolji i bolji.
Jedini problem su finansije, znaci nedovoljno ljudi u organizaciji. A nek i momci sto su u organizaciji su proputovalo pola evrope za SR takmicenjima i prije nego je on pojavio se kod nas i HR.
I ko ce nama napraviti da budemo svi zadovoljni.

hajde mi samo nabroji ko su ti momci i gdje su bili ???

ja neznam a volio bi da neko kaze jel ima neko da je bio na vise od 3 SR eventa van BiH ovde na forumu, racunamo od 2004 godine...???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top