stupidly LOW VW's

stupidly LOW VW's

IGY

Član
ovi na prvom klipu... imam skoro isti problem, no da se rijesiti ides na koso i nema grebanja ni struganja, najniza tacka mi je na 5.5 cm od poda a to su lafete do sad sam samo par puta zakacio sa njima ;)
 
Član
svakla cast svi su vrh i auta i video...ovaj drug akleno lud:)
sramota me sad pogledati svog golfa:cool:
 
Član
Iskreno ovo je preseravanje i previse spusteno nit mozes voziti a neleze nista bolje mozda cak i losije od nekog drugog koji ima gewinde.... Pogledaj samo u ovog zadnjeg koliko je lafeta nategla se prema gore :/
 
Legend
ja volim vidjeti nisko auto , lijepo izgleda ne samo meni , mislim da je tako kod 99% ljudi :icon_smile: , hehe e sad kad mi neko kaze idi u pod i necu da cujem da nije u podu...... na ovom se clipu vidi da to ne moze po nasim cestama ,... al opet , spustis , .... odreknes se jednostavno nekih dijelova gdje znas da ti je nemoguce da ne zapnes :D i ok :icon_biggrin:

ovim na prvom clipu skidam kapu , al meni bi bilo zao.....,ama postavio bi ako treba 10 fosni , rodio bi ih tu al da ne zapnem ovoliko :lol:
 
Član
nisko ok,ali bolesno nisko ma j.... ga ako ce mi sluziti za gledanje u garazi,za nase ceste i terenac je prenizak,a sto se tice ovih vozilica na klipovima extra izgledaju ali... :icon_cry:
 
Top