Stupid Americans...

Stupid Americans...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Vise je zalosno ali nema podforum za to pa cemo staviti ovdje da im se smijemo ;)

http://www.dalekozor.com/index.php?option=com_fun_funny_clips&showClip=stupid_answers_jpg&top=1
 
Član
svasta
a men se ovo vec desavalo,preko neta,tipkam s nekim iz USA,ljudi nisu culi ni za Bosnu ni za Hrvatsku,ni za Jugoslaviju...nisam mogao vjerovat,nisu culi ni za Jadransko more...ja mislio zezaju me,ovo fkt istina :S
 
Član
ma de ba...vecina ih ne zna za dalje od granica SAD-a...radio je samnom ovaj jedan borac...stariji nako lik oko 40 godina...80% gluh neko ga ispred wallmarta rokno palicom u vugla radi 12$ al nije to bitno...jedno vrijeme smo mi balkanci imali rutu povratka kuci preko Turske...i tako u pricu s njim velim ja njemu extra sve u Turskoj kaze on meni nisam ja nikad bio u Afganistanu..a reko bolan kake veze ima Afganistan s Turskom pa veli zar nije Turska u Afganistanu...hm..ma reko jest jarane...vidim nema hajra da ja to sad objasnjavam...u pravu si...moja greska:)...ziva istina a nisu ni ostali bar ove koje ja znam dosta upuceniji...il kad je bilo ono sranje u Gruziji sef me pita kako to utice na vas o Bosni..heheh...kontaju jarane evropa je jedna drzava...tupkosi
 
Početnik
nevidjeno!

a vidi OVO!!!! daje ga kao ponudu kad ovo odgledas na youtube... ima jos!!!!

vidi ovoga... may the force be with him!

ps. jest, jest, radila i ja jedno 3 sedmice za brown&root, nisam duze izdrzala, ni za pare... frajer jedan ih levatio, uzimao ih kao lopatom, prodavao im one nase fildzane i dzezve za po 100 maraka (nisu mogli izlaziti iz baze u to vrijeme, 1996 god)... bilo par "lola", nema sta im nisu pricali, kad su im dozvolili izlazak, ovi nisu ni htjeli da izadju... bilo ih strah, tita mi... a sa mnom, u jednoj drugoj firmi, radila zenska, mislila da ce dobiti licnog kuhara, a ono bio office manager... osoba se prezivala cook (na engleskom: cook = kuhar)... eto, pameti...
 
Član
LudoA je napisao(la):
Ma ljudi ovog ima svugdje, samo ovo su izrezali ove sto ne znaju, gdje su sto znaju? ;)

koliki debil trebas bit da ne znas u kojem gradu je Berlinski zid:lol::lol:
il drzavu sa U,a zivis u njoj:lol:
tuga:icon_biggrin:
 
Član
najzesci mi onaj leek skim ce zaratiti USA, kaze lik iran i uze onu zastavicu i zabode je u novi zeland hahahaha :D:D:D:D
 
Početnik
vis a vis ovoga, moram jos jedan comment...
nodiash je napisao(la):
...vidim nema hajra da ja to sad objasnjavam...u pravu si...moja greska:)...
u engleskoj ja, trudna do zuba, kod ginekologinje nas 4-5 zena cekamo tour d maternity... pricamo... kaze jedna meni: jao, imate cudan naglasak, odakle ste, amerika ili irska... rekoh: ja sam iz bosne... kad ona, tuzna lica, kaze: jaooooo, znam za to, to je u juznoafrickoj republici, tamo je grozno, rat, imate izbjeglice iz somalije...

i ja onda, isto ko nodi, slegnem ramenima i kazem: yes, yes...
 
Član
Ma dobro ljudi lahko je govorit oni glupi ovo ono. Oni imaju para, imaju najjacu vojsku na svijetu, svima naredjuju, imaju jeftinu naftu i tako dalje. Mi smo fukara, politicari nemogu da se dogovore nista, kradu se pare na sve strane, plina nema, 40% stanovnistva siromasno i tako dalje. I ko je ovdje glup ?
Ja sam bio u SAD i nije nista gore nego kod nas, daj ba ko da kod nas nema seljaka koji neznaju dje lijevo a dje desno. Gledao sam jednom intervju u BL pravili, pitaju ljude moze li se zatrudniti oralnim seksom, da vidis sta ih je reklo da moze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top