STRUCNO MISLJENJE? 1.9 TDI 81kw

STRUCNO MISLJENJE? 1.9 TDI 81kw

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zanima me iskustvo sa passatom b5 1.9 81 kw. Imam nameru da ga kupim za sitne pare pa sam hteo da to podelim sa vama da mi ukazete gde da obratim paznju najvise i sta me moze kostati uzaludnih bacanja para. na autu ima sitnih limarskih radova 1999 godiste 225 000 pregazio enterijer mu je odlican. Hvala unapred
 
Član
ako je odrzavan dobar je, ako nije ne valja onda ;)
ovo ti vazi za sve motore sa unutrašnjim sagorijevanjem
 
Administrator
pa pogledas i sam kako je utegnut ocuvan kakav je motor dali je redovno ocuvan otprilike su te stvari sto se gledaju
 
Administrator
ja sam prije imao i naravno nisam imao problema nekih vecih osnovno potrosni materijal nisam imao veci nekih problema sa njime
 

LSD

Član
6948_3869491183185_842628407_n.jpg


crijeva vakuma pomijenjaj i rahat si....

kod mene presao jos 10000 km bez problema
skoro skidao turbinu k'o nova :D
 
Član
150000 napravio sa istim. problemi:Vakum crijeva, zamašnjak. Sad je turbo spreman za zamjenu, al s obzirom da auto ima preko 400 000 to je za očekivat.
 
Član
Vozim Golf IV 81 kW i u odnosu na novije motore je dosta jeftiniji za odrzavat,ovih dana bas moram radit turbinu i malo pregledat sve...protokomjer mi iskopcan pa opet solidno ide,otvorenu svedem i na 4 i kusur potrosnje..planirao sam i EGR zatvorit i chipovat ga al otom potom..ako te sta konkretnije zanima samo pitaj,uglavnom motor je dobar ako je imalo odrzavan
 
Hvala na pomoci,danas sam ga pazario pa cu ja vama reci kakav je ako koga bude zanimao. Moze lock Hvala jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top