Streetrace Sarajevo(Dobrinja) 2005

Streetrace Sarajevo(Dobrinja) 2005

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Hebolite ove sike, dirnu me u srce... dizes stare uspomene, budis duhove.... ufff
 
Član
ak se dobro sjecam, ovo je onaj race, gdje je golf uzeo porshea, tako nekak se pricalo. licno nisam bio, al sam sluso prica...
 
Član
Druga slika po redu, ja protiv Sandora, drugi krug u prvom izbacim nekog jugu 1.6 i onda me sandor zapadne
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ak se dobro sjecam, ovo je onaj race, gdje je golf uzeo porshea, tako nekak se pricalo. licno nisam bio, al sam sluso prica...
ne sjecam se da je bio porche... iako znam da je bio neki pontiac firebird i mislim da ga je oderao onaj uno sa 5. i 6. slike
a i onu lotus omegu je neko oderao, ne sjecam se ko.
a i megabusu je oderalo neko bezveze auto :)

a da pitam, gdje je ovaj sad covjek sa ovim golfom3 zutim, karavanom?
p5140030smalldd7.jpg

onda se pricalo da on ima najjacu muziku u BiH, neki Grizelj, neam pojma...
 
Član
Jel ovo onaj leek sto je derao db drag...koliko se j asjecam jednog sa Mo SR-a golf 3 karavanka, izbijao bubrege...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Jel ovo onaj leek sto je derao db drag...koliko se j asjecam jednog sa Mo SR-a golf 3 karavanka, izbijao bubrege...
muzika mu je razvaljivala! jos se sjecam na tom sr-u, dok su prolazili stazom ovi takmicari stylinga i dbdraga, taj lik pojacao muziku i spustio prozore... zemlja pod nogama se tresla!! neki nedefinisani zvuk se sirio naseljem... strasno...
 
Član
Tu je i iceman dok je jos bio alfista :D - il je vozio sa Alfom od jarana, ne sjecam se najbolje. Fino se ispucavao... :)

Inace, bio je Porsche 911 na trci, izgubio u voznji protiv Lotus Omege (al vodio je preko pola trke, kazu da je ranije zakocio, valjda kontao da je cilj kod semafora, a bilo jos 100 metara do cilja). Najbrze vrijeme na toj trci imao je Nidal sa Golfom 2 Rallye, vozio je 13.9s ako se dobro sjecam. To vrijeme je tad bilo ekstremno brzo, dok danas nije nista spektakularno, bar kada govorimo o SR utrkama. I mi smo malo evoluirali... :)
 
Član
Samo uznapredovao je SR u odnosu na ovaj prvi... i sto se tice po organizaciji a i takmicari su mnogo ozbiljniji...
 
Član
Pa et, umjesto da se opet organizuje na DBR, oni nas zguraju u Rajlovac, nemos doc bez auta da si bog. Sjecam se ovog SR-a, sjedio sam na jednoj od kuca i lagano posmatro. Porshe nije bio !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top