Street Style poredak

Street Style poredak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
POZZ Dino imaš malu greškicu ništa strašno DANIJEL MARIĆ vozi GOLFA 2 a DANIJEL PEHAR vozi BMW to moraš zamjenut dakle u prvu klasu na moje ime danijel marić stavi golf 2 umjest bmw a u drugu klasu gdje je danijel pehar stavi bmw umjesto golf unaprijed hvala !!!
 
Član
Znaci ne pojavim li se u Banja Luci Ford prvo mjesto i ako nikada nije bio prvi na takmicenju. tesno tesno hahahahaha
 
Član
I jos nesto, jesi li zaboravila Dino na nagradu za najbolji Street Style tim na takmicenju...
 
Član
Iceman je napisao(la):
Znaci ne pojavim li se u Banja Luci Ford prvo mjesto i ako nikada nije bio prvi na takmicenju. tesno tesno hahahahaha

heh organizovat ce mo pratnju do BL da te neko nebi sprijecio da se pojavis :cool:
 
Član
Cestitke svima ... Madzide ne boj se ... nema od eventa u Banja Luci nista, barem ne na najavljenoj lokaciji, tako da ... :)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Znaci ne pojavim li se u Banja Luci Ford prvo mjesto i ako nikada nije bio prvi na takmicenju. tesno tesno hahahahaha
Druze ozbiljno ti je ugrozen pol pozisn u BL pun gas i izglanjcaj masinu:lol:;)
 

JD.

Član
Iceman je napisao(la):
Znaci ne pojavim li se u Banja Luci Ford prvo mjesto i ako nikada nije bio prvi na takmicenju. tesno tesno hahahahaha

hahahahaha rekao sam ti ja u mostaru... :lol::lol:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Cestitke svima ... Madzide ne boj se ... nema od eventa u Banja Luci nista, barem ne na najavljenoj lokaciji, tako da ... :)


A to ti kao znas?? SVe i da ne bude na toj lokaciji ne znaci da se nece odrzati na nekoj drugoj...vidjecemo ....u svakom slucaju ne siri dezinformacije :D

a ovi ostali, greskice ce biti ispravljene :)
 
Član
izvoli buraz.. a gdje je tigra.. hahhaha

sala

cestitke momcima za ulozeni trud , a da ne spominjem novce.. hehe

P.s.- sreca pa se banja luka nece odrzati.. :D hahah
 

IGY

Član
vidi ima i mene na 9 mjestu
a moze li samo pojasnjenje
u Brckom sam dobio pehar za best german style i imam 3 boda
u Zivinicama i ako nije bio niko za german osim mene nisam dobio pehar a imam 4 boda
?????
hvala na objasnjenju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top