Street Style poredak

Street Style poredak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
mislim da pehari za dodatne nagrade nemaju veze sa bodovima

dobio si ta 4 boda jer si bio valjda 5 mjesto u klasi (ili koje vec mjesto daje 4 boda)...
 
Član
dina je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Cestitke svima ... Madzide ne boj se ... nema od eventa u Banja Luci nista, barem ne na najavljenoj lokaciji, tako da ... :)


A to ti kao znas?? SVe i da ne bude na toj lokaciji ne znaci da se nece odrzati na nekoj drugoj...vidjecemo ....u svakom slucaju ne siri dezinformacije :D

a ovi ostali, greskice ce biti ispravljene :)

Pa DGS je dao pismeno potpisano i ovjereno rjesenje kojim se zabranjuje odrzavanje bilo kakvih javnih skupova na pisti u Mahovljanima ... to nije dezinformacija :icon_rolleyes:
E sad ako zakoni za nekog vaze, a za nekog ne ... to je druga pjesma
 

IGY

Član
JD. je napisao(la):
mislim da pehari za dodatne nagrade nemaju veze sa bodovima

dobio si ta 4 boda jer si bio valjda 5 mjesto u klasi (ili koje vec mjesto daje 4 boda)...

moze i to biti
 
Član
mtopic je napisao(la):
dina je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Cestitke svima ... Madzide ne boj se ... nema od eventa u Banja Luci nista, barem ne na najavljenoj lokaciji, tako da ... :)


A to ti kao znas?? SVe i da ne bude na toj lokaciji ne znaci da se nece odrzati na nekoj drugoj...vidjecemo ....u svakom slucaju ne siri dezinformacije :D

a ovi ostali, greskice ce biti ispravljene :)

Pa DGS je dao pismeno potpisano i ovjereno rjesenje kojim se zabranjuje odrzavanje bilo kakvih javnih skupova na pisti u Mahovljanima ... to nije dezinformacija :icon_rolleyes:
E sad ako zakoni za nekog vaze, a za nekog ne ... to je druga pjesma

pa u cemu je ona problem??? mi jos nismo dobili odbijenicu (sto ne znaci da necemo jer svasta se moze desiti) al ipak NISMO JE DOBILI...

Stoka, ubuduce bi te molila, da govoris obavjestenja ispred svoje organizacije i svog cluba. Hvala :)
 
Član
dina je napisao(la):
Stoka, ubuduce bi te molila, da govoris obavjestenja ispred svoje organizacije i svog cluba. Hvala :)

To nije ni moj klub, ni moja organizacija ...
Samo sam prenijeo informaciju koja je objavljena ranije u temi, a to je da je DGS zabranio odrzavanje javnih skupova na pisti u Mahovljanima, ne SRCBL-u, nego bilo kome!. I u svom postu sam ostavio mogucnost odrzavanja na nekoj drugoj lokaciji. Zasto si se zapalila na to?
Kazes da niste dobili odbijenicu? Mozda niste ni poslali zahtjev...ne znam.

Nisam imao namjeru da se prepirem, ali ne volim kad me se napada bez razloga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top