Street Race Zivinice slike by Nexus

Street Race Zivinice slike by Nexus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
heh jbg triza upoznat cemo se:cool:

Vernes_AMG je napisao(la):
lover : spominjes nekog mercedesa 124 , ima li ko sliku ???

evo je na startu :icon_biggrin:
i555185_IMG0152Medium.JPG




Dino, AUTO SERVIS SPORT CAR SARAJEVO ide MERC ok poplava... ;)



Nema šta 100% regularni uslovi takmičenja ali za RAFTING:icon_rolleyes:
 
Neka se niko ne naljuti ali stojka ima chunigna na sebi i najmanje je oldschool, Dane-tov stojdza je oldy, al' bas...I da imaju li neke popozicije ili ti ga uslovi za takmicenje u stylu? Unaprijed zahvalan....
 
Član
Lav je napisao(la):
pa 45 auta je doslo na rafting. hoces li bozo ikad ista pozitivno rec?

Nisam rekao ništa negativno. Evo recimo ako voziš auto sa prednjom ili zadnjom vučom a "podere " te quatro jeli ti pravo i dali si zadovoljan kišnim uslovima na stazi'???

Nema smisla raditi race u neregularnim uslovima . Nije red ni rastjerati ljude koji su došli ali onda se odradi nekoliko Free Run-ova bez naplate startnine i sl i to je to.

Pa na kraju neodgovorno je praviti race a ne pratiti vremensku prognozu!!!!
 
Član
pa jesil ti vidovit da mjesec dva prije racea znas hoce li padati kisa,pa kod nas meteorolozi ne znaju sta ce bit popodne a kamoli mjesec dva,s tim da je cijelu noc padala kiša i da je do 10 sati padalo,staza se osusila do kad je poceo race,kasnije je pocelo padati al jbga.dešava se
svakome se moze desiti da vrijeme bude lose
vw gti treffen se odrzava uvijek istog datuma,bilo kiše ili ne,prosle godine je bilo nevrijeme slupalo par auta ali sta se moze,jedno je ljubav prema tome a drugo prigovaranje na sve.
zelim ti mnogo raceova bez kiše a i sebi
 

Lav

Član
Octane je napisao(la):
Lav je napisao(la):
pa 45 auta je doslo na rafting. hoces li bozo ikad ista pozitivno rec?

Nisam rekao ništa negativno. Evo recimo ako voziš auto sa prednjom ili zadnjom vučom a "podere " te quatro jeli ti pravo i dali si zadovoljan kišnim uslovima na stazi'???

Nema smisla raditi race u neregularnim uslovima . Nije red ni rastjerati ljude koji su došli ali onda se odradi nekoliko Free Run-ova bez naplate startnine i sl i to je to.

Pa na kraju neodgovorno je praviti race a ne pratiti vremensku prognozu!!!!




sve to stoji, ali prije pocetka racea nije bilo kise. na pocetku klase 15 pocelo padati i Boze moj. ne pada kisa zato sto neko hoce ili nece, to je visa sila. sjecas li se prvog racea u gradisci?????
 
Član
btw ja sam se i prijavio da vozim radi tog sto je kiša padala,reko ovi sa zadnjim i prednjim nek se klizu a ja odo,medjutim kad se osusi gotovoo,haj reko nema veze malo turistiscki :)
 
Član
Lav je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Lav je napisao(la):
pa 45 auta je doslo na rafting. hoces li bozo ikad ista pozitivno rec?

Nisam rekao ništa negativno. Evo recimo ako voziš auto sa prednjom ili zadnjom vučom a "podere " te quatro jeli ti pravo i dali si zadovoljan kišnim uslovima na stazi'???

Nema smisla raditi race u neregularnim uslovima . Nije red ni rastjerati ljude koji su došli ali onda se odradi nekoliko Free Run-ova bez naplate startnine i sl i to je to.

Pa na kraju neodgovorno je praviti race a ne pratiti vremensku prognozu!!!!




sve to stoji, ali prije pocetka racea nije bilo kise. na pocetku klase 15 pocelo padati i Boze moj. ne pada kisa zato sto neko hoce ili nece, to je visa sila. sjecas li se prvog racea u gradisci?????

Čuj sjećam li se... Vozio ga i Selma me "oduvala" sa Hondom za 0,02 sec ;) ali ne kažem da je valjalo!!
 
Član
Octane je napisao(la):
Lav je napisao(la):
Octane je napisao(la):
Lav je napisao(la):
pa 45 auta je doslo na rafting. hoces li bozo ikad ista pozitivno rec?

Nisam rekao ništa negativno. Evo recimo ako voziš auto sa prednjom ili zadnjom vučom a "podere " te quatro jeli ti pravo i dali si zadovoljan kišnim uslovima na stazi'???

Nema smisla raditi race u neregularnim uslovima . Nije red ni rastjerati ljude koji su došli ali onda se odradi nekoliko Free Run-ova bez naplate startnine i sl i to je to.

Pa na kraju neodgovorno je praviti race a ne pratiti vremensku prognozu!!!!




sve to stoji, ali prije pocetka racea nije bilo kise. na pocetku klase 15 pocelo padati i Boze moj. ne pada kisa zato sto neko hoce ili nece, to je visa sila. sjecas li se prvog racea u gradisci?????

Čuj sjećam li se... Vozio ga i Selma me "oduvala" sa Hondom za 0,02 sec ;) ali ne kažem da je valjalo!!

:lol: ko te hebe kad ti je tad bila prva brzina 80 na sat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top