Street Race u Gradišci, pehari za bh. vozače

Street Race u Gradišci, pehari za bh. vozače

Član
Naletih na ovo na sarajevo-x.com, drago mi je sto se i na portalima pise o desavanjima na SR sceni :cool::cool::cool:

http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/110719141
 
Član
komentari su zato standardno cirkus, sa-x mahala.....vidju der cranka sto se javlja medju zadnjima, covjek bi rekao da se opametio dosad.....
 
Član
trizex je napisao(la):
komentari su zato standardno cirkus, sa-x mahala.....vidju der cranka sto se javlja medju zadnjima, covjek bi rekao da se opametio dosad.....
dobro si, komentari su nigdje veze, ljudi samo cekaju da sve crnje i gore o nekome govore, tipican nas mentalitet
 
Član
Meni je drago da se konacno krenulo naprijed da se konacno organizovalo nesto i da se pocinje pisati o tome, a bolesnika ce uvjek biti koji ne znaju sta ce od svojih zivota pa pljuju po tudjim, na takve ne treba obracati paznju, ne treba se spustati na njihov nivo....
 
Član
Komentari na vjest blago rečeno tragični...da se zapita čovjek gdje mi živimo i kakv je mentalni sklop ljudi...sve što je normlano pljuje se i omalovažava :icon_mad:
 
trizex je napisao(la):
komentari su zato standardno cirkus, sa-x mahala.....vidju der cranka sto se javlja medju zadnjima, covjek bi rekao da se opametio dosad.....

onaj lik je stvarno preopterecen. izgleda da mu je glavno zanimanje biti serator
 
Nije da se hvalim ali text je moja ideja i mojih ruku djelo jer vec par puta saljem i objave ali skinu za par sati sto se evo nije desilo ovaj put.
Od ove trke je postignut dogovor da se objavi kad im pošaljem.
Press Street race club-a Sarajevo!
 
Član
ovo je stvarno lijepo vidjet. ovako bi nesto trebalo biti i na tv-u,al jok ,bolje pokazivati crnu hroniku i slicno tome.

cestitke vozačima i sax-u sto su posvetili malo pažnje ovom sportu koji skoro pa propada..
 
Top