Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
koji je stav organizator oko eventualne kise ??

dali se utrka odgadja u tom slucaju, i kad ce o tome biti odluceno?
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ma ja, trebali bi i jedan street race organizova u decembru da vidimo kako je po snijegu :lol::lol:

To bi bilo ekstra. Npr. trka na 100 metara, zabraniti ucestvovanje autima sa 4x4 ili im dati drugu klasu. Tu bi bilo sve do vozaca, na startu bi te trema opalila veca nego na svim SR-ovima do sada... :D
 
Član
Utrka se ne odgadja, s obzirom da je najavljeno za nedjelju lijepo vrijeme.

Ne znam da li se iko sjeca trke prije dvije godine u Bijeljini, kada je bukvalno bio prolom oblaka ali takmicari nisu dali da se odgodi, tako da ni ovaj put bez saglasnosti takmicara necemo odgoditi nista.
 
Član
dina je napisao(la):
Utrka se ne odgadja, s obzirom da je najavljeno za nedjelju lijepo vrijeme.

Ne znam da li se iko sjeca trke prije dvije godine u Bijeljini, kada je bukvalno bio prolom oblaka ali takmicari nisu dali da se odgodi, tako da ni ovaj put bez saglasnosti takmicara necemo odgoditi nista.

tako tako !!!;);););)
 
Član
edo_16v je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Kontam da trka po kisi ne bi ni bila tako losa, to bi odnose "snaga" totalno izmjenilo, pa bi bilo neizvjesno... :D

Ma ja, trebali bi i jedan street race organizova u decembru da vidimo kako je po snijegu  :lol::lol:

uu to bi bilo spitza..al bolje drift :icon_biggrin:

cini mi se da je bio neki pokusaj drift takmicenja sad na zimu ?? il sam ja nest pobrkao :icon_biggrin:
 
Početnik
ok, hvala za info.

ali dodje li do pljuska dok budem dolazio tu, ili kad trebao voziti, samo cu staviti auto sa strane i ugasiti ga, golf se ustalom i ne smije voziti po jakoj kisi jer bi voda fino usla u usis motora i bye bye.

a ako netko misli da je ok voziti utrku po kisi reci cu mu da je lood, kolike samo posljedice mogu izaci iz toga, sto po sigurnost auta i motora, sto po sigurnost ljudi.. itd.
 
Legend
dina je napisao(la):
Utrka se ne odgadja, s obzirom da je najavljeno za nedjelju lijepo vrijeme.

Usitnilo... danas nema padavina...

Dobrinji nas je sunce obasjalo (lafo)... :lol::lol::lol:
 
Legend
HONEY je napisao(la):
ok, hvala za info.

ali dodje li do pljuska dok budem dolazio tu, ili kad trebao voziti, samo cu staviti auto sa strane i ugasiti ga, golf se ustalom i ne smije voziti po jakoj kisi jer bi voda fino usla u usis motora i bye bye.

a ako netko misli da je ok voziti utrku po kisi reci cu mu da je lood, kolike samo posljedice mogu izaci iz toga, sto po sigurnost auta i motora, sto po sigurnost ljudi.. itd.

Moooooze i po kisi... samo zaustavnu traku produziti dooooo Hrasnice... :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top