Street Race Osijek No.04 Fotografije

Street Race Osijek No.04 Fotografije

kad hoces malo duze da izgovoris rijec PUN da li ces reci PUUUUUUUN ili PUNNNNNNN , sjedi na stolicu , fokusiraj se i pokusaj izgovoriti :cool:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
kad hoces malo duze da izgovoris rijec PUN da li ces reci PUUUUUUUN ili PUNNNNNNN , sjedi na stolicu , fokusiraj se i pokusaj izgovoriti :cool:

:lol::lol::lol::lol::lol:

A svakakvih kraljeva.:D Svaka čast!:icon_twisted:
 
Pa ne , mislim i ja napravim gramaticki gresaka i nesto izgovorim pogresno al mi neko kaze da ne ide to tako i prihvatim , a nisam jos vidio da se neko protivi ispravnom :cool:
 
Ko koristi Firefox, nek procita ovo s linka, instalira add-on, i lagano, a ko nekoristi, ima i drugi nacin tako sto instalise Picassa 2.5 ili jacu verziju.

http://www.webcooltips.com/how-to-download-all-photos-from-picasa-web-albums-in-one-go.html

Jedan prijedlog Igy, sljedeci put napravi dva albuma, jedan sa slikama od auta i racea, a drugi s ovih dodjel nagrada, nekome se ne gledaju ovi ljudi koje nikad vidio nije u zivotu ;)
 

IGY

Član
dragone ne seri :lol:, kad pisemo po msn fb itd pisemo punnnn i boli me neka stvar kako se pise, niko nije nepisen ja sam tako trazio i tako sam dobio :D

technoGeek druze kome se ne gledaju fotke sa dodjele lakse mu je da ih preskoci nego da ja jos sortiram u dva albuma fotke za koje mi treba.... konkretno ove sam radio oko 6 sati, prvo dok pregledam sve par puta, ( sa ovog SR 1600 komada, sa proslog 3700), pa dok filtriram duple, pa izbacim lose, poa ove sto ostanu ispeglam.....
i onda upload traje par sati isto dok ja malo odspavam a usto moram stici i na posao pa ono, preskoci ih radije :lol:
 

sUx

Član
Little Dragon je napisao(la):
Pun se ne pise PUNNNNNN neko PUUUUUUUN ko ti je god uradio nalju nepismen je :lol:

isto sam mu govorio kad sam vidio ali sta ces ,neko mu napravio puno slova N umjesto U :lol::lol: bice bolje sljedeci put ispravice se valjda greska
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ko koristi Firefox, nek procita ovo s linka, instalira add-on, i lagano, a ko nekoristi, ima i drugi nacin tako sto instalise Picassa 2.5 ili jacu verziju.

http://www.webcooltips.com/how-to-download-all-photos-from-picasa-web-albums-in-one-go.html
To je to!!
Druze hvala ti!!!
 
Top