Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a oragnizacija je bila na nivou ( lol) kada sam citao pisalo je da je ova pita dugo 400 nest m neznam tacno kad ono samo 290 .I naravno da se moralo ovo desiti

i Nadam se da je ovo opomena da se ne moze oragnizovati street race svuda zato oraganizatori pazite ubuduce i naravno da bude opomena vlastima da naprave jednu pristojnu pistu za sarajevo ipak mislim da samo galvni grad
 
Član
Ruku na srce momak je malo kasno zakočio i još ručnu digao... naravno da je bila dovoljno duga staza ne bi imao potrebu to da radi, ali još jednom potvrda da ne može svako voziti SR i da treba biti dobro dobro iskusan i oprezan.

Inače, kvalifikacije kasnile neka dva sata :S
 
Član
fin golf-ac


jes fin ali nisi vidio zadnji dio bilo mi ofirno slikati sve jer su me ljudi gledali valjada ce neko dati jos koju sliku :D:D:D
 
eto ti ga na ovi nasi bosnjaci ni SR nemogu organizovat kako treba ja bio prije sat vremena i vratio se, onaj na kapiji kaze otkazano nista nisam vidio djabe klapno dole po sata u guzvi stajo da ne spominjem kad sam nazad isao....nego za kad je to odgodjeno ocel bit sta sutra i imal tih organizatora da daju konkretnu informaciju...
 
Član
Sramota , drama ,uzas... sta ce sad reci organizator i klubovi oko njega?? Hoce li reci da je kriv takmicar , visa sila ili sta vec?? Molim Vas sve da se prestanete zajebavati sa trkama jer mogu biti jako opasne po vozace a pogotovo po publiku!!!

Mislim da je ovo krajnji dokaz neozbiljnosti , neorganizaovanosti ,nepoznavanja materije i pogotovo nedostatka ljubavi i postovanja prema grani sporta i takmicarima.

Mi iz 402SR- a i nama bliskih organizacija to trubimo vec 4 godine ali dzaba i dalje se prave kojekakvi blam i sramota race-ovi sa kojim mi hvala bogu nemamo i necemo imati veze.

Srdacan pozdrav od SRCBL i 402streetrace-a!
 
Član
Bojan je napisao(la):
ali još jednom potvrda da ne može svako voziti SR i da treba biti dobro dobro iskusan i oprezan.

ovaj momak nije pocetnik. A za danasnji dan "bez komentara" :icon_confused::icon_confused:
 
Član
fakat bez komentara... kako mogu samo tako da dozvole sebi... il to pojedini namjerno rade da bi ljudima prosla volja za trkanjem... pa samo ce postic da se trke prebace na nocne sate kad nema nikog u gradu... a ne da se prestanemo ganjat... ccc
 
Član
Bez komentara...Opet losa organizacija ne znam isplati li se ici bezveze vise dok se zaista ne pristupi ozbiljno,kukala nam majka ako ostale trke budu ovakve,a ima ih mashallah..Bolje napraviti 2-3 ali kako Bog zapovijeda nego nesta na silu gurati.Bas me zanima koja ce sada opravdanja biti organizatora..
 

IGY

Član
Bojan je napisao(la):
Ruku na srce momak je malo kasno zakočio i još ručnu digao... naravno da je bila dovoljno duga staza ne bi imao potrebu to da radi, ali još jednom potvrda da ne može svako voziti SR i da treba biti dobro dobro iskusan i oprezan.

Inače, kvalifikacije kasnile neka dva sata :S

ne osudzuj nekoga koga ne poznajes
momak vozi SR mislim vec 3 godine i mislim cak da je prosle godine bio na jednom od prva tri mjesta u ukupnom poredku u klasi 1.800 ccm
tako da momak je dosta iskusan i zna sta radi
vi ostali koji mislite da je to tako lako sjedite i vozite pa onda komentarisite
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top