Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

mekim ljudima je ovdje dzaba dokazivati i pricati emire ba bezveze ideomo u off i trosimo i zivce i slova, samo kazem:
BUJRUM PAMETNJAKOVICI ORGANIZUJTE MANIFESTACIJU PO CITAVOJ BIH, NAGUZITE SE ZA STAZE I PISTE PA CEMO DOCI DA VIDIMO NIVO VASE ORGANIZACIJE, A OVA SUPLJA NEVALJA ORGANIZACIJA, JA BI OVAKO-ONAKO OVO ONO TO TI JE KO PRDILA BABA U MLIN DA SE BOLJE CUJE....
POZZZZ...
 
Član
serindas i ti bekire previse... covjek je reko svoje misljenje, a ti triput jedno te isto ponavljas...
ne mozes ti nikog natjerat da promjeni svoj ugao gledista. i haj bogati ti reci da je lik kriv sto se prevrno, kad je bar 5-6 likova na ovoj temi reklo da nije on kriv nego uslovi na stazi. jedino ti i dina vucete u drugu stranu...
 
Bekir_SA je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

mekim ljudima je ovdje dzaba dokazivati i pricati emire ba bezveze ideomo u off i trosimo i zivce i slova, samo kazem:
BUJRUM PAMETNJAKOVICI ORGANIZUJTE MANIFESTACIJU PO CITAVOJ BIH, NAGUZITE SE ZA STAZE I PISTE PA CEMO DOCI DA VIDIMO NIVO VASE ORGANIZACIJE, A OVA SUPLJA NEVALJA ORGANIZACIJA, JA BI OVAKO-ONAKO OVO ONO TO TI JE KO PRDILA BABA U MLIN DA SE BOLJE CUJE....
POZZZZ...

necu da organizujem nesto an cemu ce ljudi ostati nepokretni ili mozda cak izgubiti zivote,cinjenica je da je ova manifestacija bila vodjena recenicom bolje da imamo SR makar on bio los nego da ga nemamo sto je po meni pogresno
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

Emire kad me vec vuces za jezik da ti odgovorim.Dosta mi je vise gledati kako hvalite geru i pravide dobrocinitelja od njega a prije ste drugu pjesmu pjevali.Nemoj da sada trazimo starije teme da se vidi kako su carbonci prije komentarisali ovaj cup i geru samog,a kako sada komentarisu jer suradjuju s njim i to svi vide,niko nije slijep.To je samo realnost,i ko kaze da si ti ekspert ako posjetis dvije utrke vise od mene? Kako ljudi u Banja Luci i Mostaru naprave trke na koje niko nema prituzbi,hvale ih cak i iz susjednih zemalja,niko se ne pita kako ti momci naprave sve extra,a kad ''gera'' pravi onda se kaze eeee valja to napraviti,nije to lako uzmite vi praviti bla bla..Nemam namjeru da se svadjam ni sa kim ali dosta vise licemjernosti i realno gledajte stvari,neko jednostavno ne zna napraviti SR event.Zar nije bolje napraviti dvije utrke da valjaju nego 10 koje nista ne vrijede ? Svaka cast momcima za db drag i styling,jer odrade posao odlicno ali onaj glavni dio oko same organizacije,utrka i sigurnosti treba ozbiljnije shvatiti.Nema nista od svadje preko interneta nego se treba prihvatiti posla.I da li cu posjecivati i te dvije utrke godisnje kao sto kazes veoma je upitno dok je ovakva situacija,glupo je bezveze trositi pare dok se ode,udje,jos dok sta pojedes i popijes i jos se vratis kuci razocaran.Mozda se takmicarima i isplati ne znam..
 
Član
svaka cast za ova 2 komentara. u svakom slucaju, bolje nikako nego nesto gdje neko moze ostat invalid za citav zivot...
sto reko schumi, svi dobro znamo kako je vecina pricala o geri, sad najednom, gera dobar, gera se trudi. pisam se ja na njegov trud, kad opet nista ne ispada kako treba... BOLJE NISTA, NEGO SVASTA...
 
Član
Pa ljudi nemojte dolaziti onda na SR niti gledati ostanite kuci i d.....e k...c i hladite se na svjezem povjetarcu ba :)
 
Član
Beg Babic je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

mekim ljudima je ovdje dzaba dokazivati i pricati emire ba bezveze ideomo u off i trosimo i zivce i slova, samo kazem:
BUJRUM PAMETNJAKOVICI ORGANIZUJTE MANIFESTACIJU PO CITAVOJ BIH, NAGUZITE SE ZA STAZE I PISTE PA CEMO DOCI DA VIDIMO NIVO VASE ORGANIZACIJE, A OVA SUPLJA NEVALJA ORGANIZACIJA, JA BI OVAKO-ONAKO OVO ONO TO TI JE KO PRDILA BABA U MLIN DA SE BOLJE CUJE....
POZZZZ...

necu da organizujem nesto an cemu ce ljudi ostati nepokretni ili mozda cak izgubiti zivote,cinjenica je da je ova manifestacija bila vodjena recenicom bolje da imamo SR makar on bio los nego da ga nemamo sto je po meni pogresno

e ti si sigurno veliki organizator eto bas mi je sad krivoo sto ti nes organizovati... :lol::lol::lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
serindas i ti bekire previse... covjek je reko svoje misljenje, a ti triput jedno te isto ponavljas...
ne mozes ti nikog natjerat da promjeni svoj ugao gledista. i haj bogati ti reci da je lik kriv sto se prevrno, kad je bar 5-6 likova na ovoj temi reklo da nije on kriv nego uslovi na stazi. jedino ti i dina vucete u drugu stranu...

mozda si i ti kriv sto se on prevrnuo,
ne vucem ja ni naciju stranu ja kazem samo kako mislim da jest i za mene Gera nije ni dobar ni losh ali zasto blatiti covjeka koji organizuje jedinu manifestaciju u BiH...
Al ovdje stoji ona stara: nije se rodio ko je narodu ugodio...
pozzzz...
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
Da ti imas kakve fajde od odbrane gere bekire pa hajd :) jesi jehovin svjedok nema sta

ne branim koga niti ga krivim.... i usput ja sam bosanac-bošnjak...
i imam svoju vjeru i boga u kojeg vjerujem i ko si ti da mi kazes da sam jhov svjedok nekakav znas da je to uvreda na nacionalnom nivou???:icon_evil:
 
Bekir_SA je napisao(la):
Beg Babic je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

mekim ljudima je ovdje dzaba dokazivati i pricati emire ba bezveze ideomo u off i trosimo i zivce i slova, samo kazem:
BUJRUM PAMETNJAKOVICI ORGANIZUJTE MANIFESTACIJU PO CITAVOJ BIH, NAGUZITE SE ZA STAZE I PISTE PA CEMO DOCI DA VIDIMO NIVO VASE ORGANIZACIJE, A OVA SUPLJA NEVALJA ORGANIZACIJA, JA BI OVAKO-ONAKO OVO ONO TO TI JE KO PRDILA BABA U MLIN DA SE BOLJE CUJE....
POZZZZ...

necu da organizujem nesto an cemu ce ljudi ostati nepokretni ili mozda cak izgubiti zivote,cinjenica je da je ova manifestacija bila vodjena recenicom bolje da imamo SR makar on bio los nego da ga nemamo sto je po meni pogresno

e ti si sigurno veliki organizator eto bas mi je sad krivoo sto ti nes organizovati... :lol::lol::lol:

hehe procitaj opet svoj post pa moj,mozda ti bude jasnije hehe :lol::lol::lol:
 
Član
Schumi je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Moram priznati da se podosta slazem sa tipom :)


de darko ne seri bogati. koliko si ti SR-ova posjetio u toku proslih sezona. mozda dva a i to ti je puno. kad budes imao posjeta kao neki ovdje onda pricaj nesto.
do tad zacepi

Schumi je napisao(la):
Emire kad me vec vuces za jezik da ti odgovorim.Dosta mi je vise gledati kako hvalite geru i pravide dobrocinitelja od njega a prije ste drugu pjesmu pjevali.Nemoj da sada trazimo starije teme da se vidi kako su carbonci prije komentarisali ovaj cup i geru samog,a kako sada komentarisu jer suradjuju s njim i to svi vide,niko nije slijep.To je samo realnost,i ko kaze da si ti ekspert ako posjetis dvije utrke vise od mene?

Ma ja buraz od tebe imam vise radnog staza a i vozackog i dosta predjenih km i dosta posjecenih SR-ova i svega ostalog, a AMK Carbon ne uzimaj u usta jer mi kao klub nemamo nista sa organizaciom 402 takmicenja nego nam je povjeren dB a imamo dovoljno takmicara na trkama ubrzanja koji su i prosle a i ove sezone imati veoma zapazene rezultate.


Schumi je napisao(la):
Kako ljudi u Banja Luci i Mostaru naprave trke na koje niko nema prituzbi,hvale ih cak i iz susjednih zemalja,niko se ne pita kako ti momci naprave sve extra,a kad ''gera'' pravi onda se kaze eeee valja to napraviti,nije to lako uzmite vi praviti bla bla..

Ti bujrum zapucaj u Banja Luku ili Mostar na SR kad budu, ali cekaj malo do tamo ne mozes trolom a ni tramvajem

Schumi je napisao(la):
I da li cu posjecivati i te dvije utrke godisnje kao sto kazes veoma je upitno dok je ovakva situacija,glupo je bezveze trositi pare dok se ode,udje,jos dok sta pojedes i popijes i jos se vratis kuci razocaran.Mozda se takmicarima i isplati ne znam..

nije buraz sve ni u novcu. poseban je osjecaj kad se ti ili neko tvoj pojavi tamo i jos ako se poslije popnes na postolje ma to je neopisiv osjecaj. znam iz iskustva zato ti i govorim.

f_5m_830ecf0.jpg

f_1m_0a86265.jpg

f_2m_22a688b.jpg

f_3m_24d4729.jpg

f_4m_1c61e6c.jpg
 
Član
ja nisam jehovin svjedok napisao sam ko sam i sta sam volim svoju vjeru i cjenim i postujem druge i ne nazivam nikoga ni (bali..., cet...., ustas....., jahov......) pa nedam ni da mene tako nazivaju znas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top