Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Emire...Ja ti garantujem da otkad sam polozio prelazim vise kilometara od tebe,a to sto duze imas vozacku i sto ti je duzi radni staz nema veze sa kompetentnosti o SR-u,plus sto si i ti gledaoc ko i ja i ne ulazes pare za takmicarski tuning ili styling.I ne prosipaj ovdje suplju,ulaz 5 KM,coca cola 1 KM,gledati nekog svog na podijumu - neprocjenjivo ! Nije ti ovo reklama :) Ostavljam realnim ljudima da ocijene ko je u pravu i ne mislim se vise raspravljati.Nadam se da ce SR scena konacno krenuti pravim putem i sa istinskim ljubiteljima ovog sporta a ne profiterima.Ako su se ostali carbonci nasli uvrijedjeni ja se izvinjavam ali realno je tako...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Emire...Ja ti garantujem da otkad sam polozio prelazim vise kilometara od tebe,a to sto duze imas vozacku i sto ti je duzi radni staz nema veze sa kompetentnosti o SR-u,plus sto si i ti gledaoc ko i ja i ne ulazes pare za takmicarski tuning ili styling.I ne prosipaj ovdje suplju,ulaz 5 KM,coca cola 1 KM,gledati nekog svog na podijumu - neprocjenjivo !

maca ne zivi se od kole a ja imam dzaba ulaz tako da i tih 5 ostaje u dzepu

a evo sto stojim sa strane. 2 takmicenja dva pehara i drugo mjesto u generalnom plasmanu a sta ti imas od prosle sezone.

f_1m_8046009.jpg

f_11m_40f5605.jpg

f_12m_88cd13a.jpg

f_13m_93eaae4.jpg


meni je srce bilo ko kuca kad sam vidio da se burazov i moj trud isplatio
 
Član
emirEX_sa i Shumi imate PM, telefone, mejlove itd. pa nastavite ako zelite nemojte zatrpavati temu, svaki naredni post ce biti obrisan
 
Član
Eh vidis i ja sam mislio ubaciti nesto muzike pa izaci na takmicenje ali sam odlucio da ulozim pare u mehaniku..A mogu posuditi muziku kao sto neki rade pa izaci i ja na takmicenje..Ovo vec prelazi na licno i rijesicemo to u 4 oka,ovdje je tema SR
 

Eko

Član
mozda je najbolje da se zakljuca tema, ionako nista od SR-a u Sarajevu , ovo sad ide samo u prepirke.
 
Početnik
vidi kako vam je lijepo na slikama okupili se ... jel vam treba gera za to druzenje? to je sva poenta o kojoj pricam ... al eto vidish
konflikt interesa .... emir ne placa 5 km ulaz pa mu je gera DJamija ;)

Najjaca je zahvalnica AMK Carbon, sami sebi :) do jaja ocam'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top