Straznja maglenka Astra G

Straznja maglenka Astra G

Član
Ovako,tvornicki Astrini stopovi imaju samo u lijevom stopu sijalicu za maglenku....ove moje stope imaju diode i u desnom stopu.
Kako da prespojim da obadva svijetle?
Ovako mi nekakav corav:lol:

 
Član
ja sam to isto uradio ima ti prekidac za te maglenke s tim kojim palis tu jednu, ne trebas nikakve zice provoditi, samo trebas skinuti far i ubaciti sijalicu da ti obje strane svijetle ali prvo moras izbusiti plastiku fara onu unutrasnju skroz lak posao i vidjeces gdje prolaze sijalice polako s nekim malim borerom okolo vise puta sam ja polako odradio pazljivo i usisao otici ce ti ono sto budes busio u far unutra i samo usisivacem izvuci i ja ubacio sijalicu i sad obje straznje maglenke sijaju prelijepo bar meni izgleda a i kad mi neko ide pozadi od ove djecice sto tek poloze smeta im i odma se odlijepe i isto tako zimi i po magli skroz korisno a i fino izgleda...
 
Član
menso, kakvo silno busenje, kakva sijalica ? vidis da su u covjeka diode u stopkama...
a fabricki i treba da radi samo lijeva...
 
Član
mislim da ti je to nepotrebno,sprovoditi kojekakve zice i spajati da bi dobio i desnu maglenku,imam istu situaciju sa novim stopama,bukvalno mi bezveze jedna sijalica stoji u desnoj stopi,na mjestu maglenke,nemam namjeru nista cackati...al' ti vidi kako hoces :)
 
Član
funky je napisao(la):
menso, kakvo silno busenje, kakva sijalica ? vidis da su u covjeka diode u stopkama...
a fabricki i treba da radi samo lijeva...
neces diode busiti i dirati nista nego gornju desnu stranu fara gdje ne moze proci ova sijalica jer je fabricki saljevena plastika za desnu maglenku koja mu ne svijetli vidis da covjek hoce da mu ove obje maglenke rade, poslikat cu ovih dana kako izgleda sa obje...

evo slikao maloprije


a ti samo trebas prespojit ako su ti ove diode vec ubacene i obje ce raditi ako zelis...
 
Top