Stoplampe ne rade

Stoplampe ne rade

Član
Primjetio sam danas da mi ne rade stoplampe. Pregledao sam sijalice, kontakte ispod sijalica, osigurace i prekidac na papucici sve od toga je ispravno sad ne znam do cega bi moglo biti postoji li neki ralej ili nesto slicno. Rijec je o pezo-u 206.
 
Član
Imas 2 osiguraca za stop svijetlo, 20 i 21 oba se nalaze u kabini lijevo od volana. 20 je 10A onaj drugi je 20A pregledaj njih ponovo pa vidi da nisu crkli. Koje je godiste 206....
 
Član
Uzmi problamu i ispitaj ovje strane osiguraca da li imaju struju, ne mora znaciti ako je ispravan osigurac da je dobar, imao sam slucajeva gdje je ispravam osigurac na oko a opet nije radilo jer su kontakti na njemu bili losi i posliej stavljanja novog onda je radilo... Ako nemas struje na oba kraja osiguraca znaci da struja uopste ne dolazi do kutije origuraca i tu je negdje u kutiji osiguraca greska. Kolio ja znam nema nikakvog releja, glavni plus dolazi na kutiju osiugraca i onda se racva dalje i naracno dolazi do tog osiguca, dalje sa tog osiguraca ide na prekidac na papucici i sa njega ide nazad...
 
Član
stipaljku sa briferice spojis na - akumulatora a onu iglu zabodes na osigurac i vidis dje je belaj....moze bit da je crko i onaj prekidac na pedali kocnice
 
Član
Hvala vam obojici bas sutra pogledam, sale znam kako se ispitiva moze i na sasiju pomocu instrumenta cu sutra ispitat i to.
 
Član
Uzmi problamu i ispitaj ovje strane osiguraca da li imaju struju, ne mora znaciti ako je ispravan osigurac da je dobar, imao sam slucajeva gdje je ispravam osigurac na oko a opet nije radilo jer su kontakti na njemu bili losi i posliej stavljanja novog onda je radilo... Ako nemas struje na oba kraja osiguraca znaci da struja uopste ne dolazi do kutije origuraca i tu je negdje u kutiji osiguraca greska. Kolio ja znam nema nikakvog releja, glavni plus dolazi na kutiju osiugraca i onda se racva dalje i naracno dolazi do tog osiguca, dalje sa tog osiguraca ide na prekidac na papucici i sa njega ide nazad...
stipaljku sa briferice spojis na - akumulatora a onu iglu zabodes na osigurac i vidis dje je belaj....moze bit da je crko i onaj prekidac na pedali kocnice
Danas sam bas pogledao i nema struje na osiguracima na osiguracu od stoplampi struja 0.4 a na trecem svijetlu 0.2. Sad kako to rijesit ?
 
Član
probaj prvo zamjenit ta 2 osiguraca uzmi nove i stavi pa vidi kakva je struja na njima, ne moras kupovat nadji osigurac viska u autu mora ih bit ubodi njega a taj izvadi gledaj samo da budu iste boje....ako i dalje bude sranje onda gledaj gore kod akumulatora provjeri svaki jbg
 
Top