Stižu Porsche Panamera GTS i Panamera dizel

Stižu Porsche Panamera GTS i Panamera dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
19834-porsche-Panamera-1.jpg

Porsche AG je na poslednjem Salonu automobila u Šangaju održao svetsku promociju svog novog Gran Turismo modela sa četvora vrata Panamera, čija prodaja inače u Nemačkoj startuje 12. septembra (u početku će se prodavati modeli sa motorima od 400 i 500 konja).

Već su u planu i osnovni model sa V6 motorom i 300 konja, kao i hibridna verzija, a sada stižu i prve informacije o još snažnijoj Panameri GTS i modelu sa dizel agregatom.

O Panameri GTS, koja će u gami zauzeti poziciju iznad sadašnjeg Panamera Turbo modela, za sada u stvari i nema konkretnih informacija, sem što se očekuje da će raspolagati sa više od 500 konja i da neće imati vazdušno ogibljenje.

Što se Panamere dizel tiče, za sada se kao mogućnost pominje ugradnja modifikovanog 3,0 litarskog V6 dizelaša iz SUV modela Cayenne Diesel, kao i snažniji Audijev 4.2L V8 sa 326KS.
 
Član
ccc Porsche diesel :icon_mad::icon_mad::icon_mad: . . . ljudi se sjebavali na pomisao da ce neko napisat text u kome ce se spominjati Porsche i diesel a kamoli da ce ih neko staviti u istu recenicu!:icon_sad: Po meni KATASTROFA!:icon_evil:
 

MTR

Član
jos mu fali retarder i ko kamion , nije to vise to , mozda im kinezi budu radili ajnspric glave!!!!
 
nihad3tzo je napisao(la):
ccc Porsche diesel :icon_mad::icon_mad::icon_mad: . . . ljudi se sjebavali na pomisao da ce neko napisat text u kome ce se spominjati Porsche i diesel a kamoli da ce ih neko staviti u istu recenicu!:icon_sad: Po meni KATASTROFA!:icon_evil:

Da,da :icon_sad:

Ne znam jesi li cuo,ali panamera u dodatnoj opremi ima ... wait for it ... KUKU!:icon_evil:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
ccc Porsche diesel :icon_mad::icon_mad::icon_mad: . . . ljudi se sjebavali na pomisao da ce neko napisat text u kome ce se spominjati Porsche i diesel a kamoli da ce ih neko staviti u istu recenicu!:icon_sad: Po meni KATASTROFA!:icon_evil:

Da,da :icon_sad:

Ne znam jesi li cuo,ali panamera u dodatnoj opremi ima ... wait for it ... KUKU!:icon_evil:

AAAA NEMOGU DA VJERUJEM! ! ! !:icon_mad::icon_mad::icon_mad: WTF? pocese od firme ruglo pravit!:icon_mad::icon_evil:
 
Jbg prilagodjavanje trzistu,samo nevjerovatno koliko ovakvim potezima gube na imidzu.pa evo meni kao nekadasnjem velikom fanu marke sad su vec malo opali u ocima,mislim i dalje je porsche ono...znas,ali kad samo pomislim Porsche i onaj njihov veliki obrtomjer u sredini sa granicnikom na 4500 rpm i iza vuce prikolicu,aaaaaa:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top