Stilo 1.9 JTD

Stilo 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imal neko mozda ovakvu ratkapu da proda...skinuse mi danas jednu majku im *****.

p2909101555.jpg
 
Član
ma skini i ostale tri ratkape, i nabaci felge u bijeloj boji i boji i bit ce odlicno,i nek je sa srecom i puno predjenih kilometrica ;)
 
Član
Ako ne nadjes na otpadu moze se u ovlastenom fiat servisu narucit samo jedna :)

Ovi kod mene u Srenreniku narucuju :)
 
Član
Druze,i ja sam odnedavno vlasnik Stila,isto sa 4 vrata....u ova dva mjeseca koliko ga vozim,jedini problem mi je bio taj airbag koji sam jednostavno rijesio..zapazio sam da hoce i malo vise ulja potrosit,u servisu kazu da je to normalno....I jedino kod njega sto mi se nesvidja je to sto mu je trap preosjetljiv za nase ceste..vjerovatno je namjenjen da se vozika po finim Talijanskim asfaltima:)
Aa sto se tice ratkape mislim da ja imam jednu takvu,pa mogu ti poslati...pozz
;)
 
Član
Ma meni super ide...prezadovoljan sam sa autom :)

ako kad budes dolazio u sarajevo ponesi i reci kolko para :)
 
Član
ta jedna ratkapa ti je u Fiatovom salonu 50KM :lol: ja sebi mislio kupiti al puno brate para,to ti je najbolje po otpadu potraziti....
 
Član
ma skino sam sve dok ne nadjem tu jednu...naici ce negdje haj...

naso sam flege fabricke fiat...100€ ( ako me ne slaze )
 
Član
ako su fakat 100€ kupuj odma to je jeftino ove felge su mnogo skuplje mozda je do neke zabune doslo......... :icon_question:
 
Član
e jucer sam se naslonio malo na drugo auto pa mi je puko nosac fara...ako neko ima da radi...ili da zna nekoga....

062/777897
placam suhim zlatom :D
 
Član
Ma moze se napravit to ako su plastike one popucale napravit od lima nove i sarafima u plastiku fara ih zavrnut :)
 
Član
Pitanje za narod...

da li bi valjalo da se ove felge ofarbaju u bijelo...imal neko da to radi u sarajevu....

p1711281010.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top