stigla nova RIBA u tuzlu

stigla nova RIBA u tuzlu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz raja, iako sam malo stariji clan sa svojim zlatnim vw golf mk1, evo opet da se predstavim ali samo sad sa svojom novom vozilicom. Dzina, 24 godine (juce napunio) :cool: , iz tuzle sam. vozio prije vw golf 1, i eto odlucio sebi za rodjendan kupit auto koje mi je u dusi i koje ne namjeravam prodavat zadugo.

Auto je Opel CALIBRA, plava boja 2.0, 8 ventila, 115PS.
slike u nastavku ;)
 

Prilozi

  • DSC00077.jpg
    DSC00077.jpg
    60,4 KB · Pregleda: 25
  • DSC00072.jpg
    DSC00072.jpg
    56,1 KB · Pregleda: 15
  • DSC00070.jpg
    DSC00070.jpg
    76,1 KB · Pregleda: 37
  • DSC00069.jpg
    DSC00069.jpg
    54,7 KB · Pregleda: 8
  • DSC00075.jpg
    DSC00075.jpg
    44,3 KB · Pregleda: 9
  • DSC00073.jpg
    DSC00073.jpg
    72,1 KB · Pregleda: 46
  • macho.jpg
    macho.jpg
    52,2 KB · Pregleda: 44
Član
druze prvo SRETAN RODJENDAN,ajde malo je sa zakasnjenjem,al bitna je namjera. Za calibru se nema sta puno pricat,to je auto koje je mnogima djecacki san.Ja sam jednom vrijeme mastao samo o tom autu,sanjao kako cu je kupit i nabrijat dobro i tako,al sve prodje,uvijek nesto ima prece. Tako da mi je drago da je makar neko sebi ispunio san. Neka je sa srecom i redovno nas obavjestavaj sta radis na njom,Super auto,svidja mi se boja posebno,na slikama se cini kao odlicna;);)
Kakva je oprema
 
Član
Vidjo sam i golfa po TZ dobar bio :)

Sretno sa novim autom i da te posluzi, dobra baza za tuning :)
 
Član
raja HVALA svima. ma mozda je malo snage, ali to je moj auto snova, i ovo je optimalna snaga, jer nisam neki fast driver. planovi su veliki, pa vidjet cemo kad sta i kako. bit cete blagovremeno obavjestavani kad uslijede neke promjene,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top