Stigao ljepotan iz Russelsheima ..

Stigao ljepotan iz Russelsheima ..

Član
/pozdrav raja , hvala na lijepom prijemu i evo da i ja predstavim svoj auto ..


Radi se o Opel Astri G coupe 2.0 16v Turbo . Nakon vise mjeseci trazenja po internetu , i njemackim stranicama mobile.de , autoscout24.de nasao sam trazenu ljepoticu .

astra je 2002 godina , presla 143.ooo km , u izuzetno ocuvanom stanju , iz druge ruke.
motor je z20let 145kw , od opreme posjeduje opc felge 17ke ,215/40/17 , ima eibach gewinde , kompletan izduvni sistem Lexmaul sa dvije izlazne cijevi .

naravno mogao bi do sutra pricati koliko sam impresioniran autom , al pogledajte slike pa mi recite svoje misljenje :))

evo i slika :)

ds7qd.jpg

2dgw411.jpg

dcxsz.jpg

4vhicg.jpg

23hrrrq.jpg

4q23p.jpg
 
Član
vise mi se unutrasnjost svidja nek vanski izgled i ove najepnice bi skino jaa..al svako ima svoj ukus sve u svemu odlicna masina...;)
 
Član
steta sto nije u fullu...kao i za svako auto koje nije, doduse :icon_biggrin:

ono sto je mocno i bitno je mocan motor i lijep dizajn auta ;)
 
odlicna nek je sa srecom ;)

posjeti temu oko uvoza auta,pa prenesi svoje iskustvo kao sto je to clan Cole uradio ;)
 
BHT Ovisnik
cini se pravo dobro ocuvana:cool:

inace auto prelijepo,do tih godina meni jedno od najdrazim opelovih modela,bio sam pravo zagrijan za njih,vjerujem da je motor prica za sebe,uzivaj i cuvaj je te puno sreće s ljepoticom:cool:
 
Član
hvala ljudi na lijepim komentarima , a sto se tice auta , sve je super , utegnut je , ne cuje se nikakvo lupetanje ,stim sto sam malo ispao iz fazona sto se tice zakucanog auto , pa mi se cini da je previse tvrd , vjerovatno zbog profila gume a i gewinde rade svoje.. :p

imam jos par nekih radova , vjerovatno cu morati raditi remont turba , prije par dana sam odradio servis , gumice , spaneri , pumpa , filteri , tecnost , dihtung , svega pomalo.. samo mi je ostao jos turbo , i da bude sve po PS-u :))

a sto se tice uvoza , i detalja oko toga , rado bi podjelio svoje iskustvo sa ostalima ,ali meni je prijatelj odradio sav posao , moje je samo bilo da zakacim tablice :D
 
Član
Struja brate, Baša je neka je sa srećom viđam te po Ilidži mašina bgm...nema šta...sretno...pozzzzzz:cool:
 
Član
šta da ti kazem,sanjam ovo auto svaku jbnu noc,aBd planiram uskoro uvuci jednu ovakvu,je li tajna koliko te izasla KM?
 
Član
Fin autic svidja mi se, gledao sam ga nedavno stoji parkiran kod carine:cool:
Samo nadji neke ludje felge da su malo sire bar 1 jor i bice jos bolji.
 
Top