stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

Član
zerocool152003 je napisao(la):
ma u ovakvim autima koje su kao lađe se ne osjeti nista...vozikas se lagano kad ono 200km/h a ti kontas oko 70...premocan je nema sta neka je sa srecom...ubaci plin jos u njega i mozes da se navozas:cool:

A moze i bez plina mada to je skupo zadovoljstvo...Srecno ti druze i da ga vozis dugo, dugo :cool::cool::cool: Auto je mrak...
 
hvala puno svima ovdje mi je uvik zadovoljstvo predstavit auto zbog uvjek lipih i ugodnih rici za cut, hvala
a sto se tice automatika to sam htio jer u vakim ladjama ko proba automatik tesko ce se vratit na manualca jer ovo auto sluzi za lebdenje cestom ne za trke znaci automat mu je najveca prednost obozavam ga pogotovo zvuk kad stisnes kick down a on baci 2 niže radi ko avion
 
Član
Auu kako je mocno auto jedo od najdrazih ikad prizvedenih kad ga vidis na cesti naklonis se:cool:

A ovaj kod tebe je bas extra primjerak ununtrasnjost mi se posebno svidja a dobro je i ocuvan :icon_smile:;)

Sretno i da se navozas :cool:

Kolko kosta ovo zadovoljstvo ?! :icon_smile:
 
Fin auto, jedino steta sto nije bar tiptronic, ali eto ako ti kazes da ti se svidja mjenjac, onda je OK, najbitnije je da tebi odgovara:cool:
 
Super Moderator
fino drug fino vidi se da je stvarno ocuvan ;)
samo nadjes trokraki volan i bombona
nek je sa srecom da te sluzi dugo ;)
 
hvala hvala, neznam dali ste informirani ali taj audi mjenjac sa tiptronicom je jako kvarljiv dok je ovaj ko u mene pouzdan tj najpouzdaniji audiev automatik, tako da mi nije nimalo za jer su skupi popravci tih mjenjaca ko sam vrag
 
audicabrio je napisao(la):
hvala hvala, neznam dali ste informirani ali taj audi mjenjac sa tiptronicom je jako kvarljiv dok je ovaj ko u mene pouzdan tj najpouzdaniji audiev automatik, tako da mi nije nimalo za jer su skupi popravci tih mjenjaca ko sam vrag

Da znam za to, ja sam imao problema sa Tiptronicom u A6 C5, ali vecinom je to bila zasluga prijasnjeg vlasnika koji je uspio u jedva 100tkm unistiti mijenjac, ali ako se pravilno odrzava, nema problema.
Nego imas li u planu raditi sta na osmici?
 
Top