stigao i a8 2.8 quattro

stigao i a8 2.8 quattro

Član
oopaa.... gle novine... :D

super si to sve odradio, fina ideja premjestiti onaj od klime uredaja gore a dole fino postaviti dvd... baš super, odradjeno, a i ostatak nemam riječi...(samo kakve ti ovo lampice gore ?)

dobro ove bijele diodice za osvjetljavanja prostora gdje su noge, ljepše bi bilo da si stavio crvene diodice... al hajd.. to je stvar ukusa...

a evo npr šta mi se više svidja, a slična je malo tvojoj unutrašnjosti...ja bi sebi volio ovakvu navigaciju nabaviti ali nikako da nadjem...

wowunutrasnjost.jpg
 
frende to je od facelifta imam je ja prodaje je prijatelj ali stavit je u nasu nemoguce, mislim moguce je ali nepasu đekovi pola funkcija klime nas nema sta taj ima itd puno ih je pokusalo gleda sam na a8 forumu ali malo ih je ostavilo jer su sve funkcije izgubili, i jos sta mi se nesvidja u tih orginal navigacija, nemaju mp3,usb nemaju touchscreen, nemaju karte navigacije za nase drzvave tako da mi se ne dopadaju.....

a diode te gore samo kad se vrata otvore i izgledaju super moras vidit uzivo, a naravno da ne gore non stop....
 
Član
premocan audi,ova navigacija mu je sjela samo tako,nemam rijeci. Auto je extra dobar,mislim da ovakvoj limuzini niko ne moze naci manu,bar ne oni normalni ljudi. Svaka cast na autu,vidi se da ga pazis,samo naprijed;);)
 
Član
ee druze, kad ćeš biti jednom u Odžaku da nas dvojica napravimo meet :D ipak su nam slične 8ice :D zovnemo i SINA-u i bujrum i ostalima :D
 
joj ja ti nisam bas upoznat sa BIH-om znam ti doc u mostar to je najdalje ako bi tamo sta organizirali ja sam uvjek za da se zaletim na kakvo pice ......
 
malo obnove stavljena rikverc kamera i naslonjac od a8 facelifta sa telefonom(umjesto kojeg sam ubacio mobitel tako da sam rastavia telefon sve preokrenija lemija kitova da ispade ko tvornicki a opet je mobitel :D)

2ednll4.jpg

fotografija0194_2f59a.jpg

fotografija0193_0b05f.jpg

fotografija0192_e8ea2.jpg

fotografija0194_2f59a.jpg

44376047.jpg

84631698.jpg
 
Top