sticker

sticker

sticker na felugama,kako to uradit i cime? ovako nesto...
http://i03.i.aliimg.com/img/pb/050/134/253/1276226303152_hz-myalibaba-web7_1318.jpg
 
Član
Folijom :) Ima dosta raje na forumu koja ti to moze odraditi, moja preporuka "Zcustoms"
 
ja sam ovo radio ArminM-u crvenom foljom nije neka mudrost za odradit samo treba imat tehniku i pribor :icon_biggrin:
 
postoje ovakve trakice u prodaji u raznim bojama, duzine oko 5m cini mi se, kvaliteta zadovoljavajuca,,,,

PS pogresan podforum ;)

Postovani clanovi i korisnici BHTuning.com foruma u cilju unaprijedjenja kvaliteta foruma i dostupnosti korisnih informacija, dosli smo na ideju napraviti rubriku "URADI SAM (DIY)" Nadam se da ce nekome biti od pomoci ista. Uzivajte. Teme se nakon postavljanja zakljucavaju, a sve ostalo pitate autora na PM. Srdacan pozdrav. Vas BHTuning.com Team!
 
Član
Vjerovo ili ne ja sam sebi na skuteru radio 3M ovom izolir trakom duze od mjesec dana drzalo kako treba i onda prodo tako motor i dan danas su jos na tockovima :D
 
Anais je napisao(la):
Folijom :) Ima dosta raje na forumu koja ti to moze odraditi, moja preporuka "Zcustoms"

hoce li folija spast mozda? ja sam gledo na youtube da nekom trakom ovo rade ;D
Volio bi to odradit kad sad budem feluge u crno...
 
Član
imas na e bayu visokokvalitetnu traku za tockove, primarno je proizvedena za motocikle ali ide i na felge automobila... sa jednom rolnicom od nekih 10tak dolara oblepljeno je sest setova felgi... moj prijatelj je narucivao...
procackaj malo na netu
 
Top