Steka mikroprekidac Golf 4 ?

Steka mikroprekidac Golf 4 ?

Član
Pozdrav svima. Imam problem sa mikroprekidacom u Golfu 4 lijeva vrata on radi ali samo kada malo zatvorim vrata tj kada samo malo "uhvate" vrata na zub ako me shvacate i kada malo uhvate i pokusam otvoriti vrata tada proradi a kada pustim ne radi, a kada normalno otvaram i zatvaram vrata ne radi. Znaci nije crknuo nego ne radi kako treba zna li netko kako da rijesim problem hvala svima. ;)
 
Član
klasika kod VWa generacije Golf4. mikroprekidac u bravi. Ako znas zalemi, ako ne odi dobrom majstoru
 
Član
Evo izgleda da i sa vozaceve strane auta zeza mikroprekidac pri kraju je snaga. E sada znate li ikoga iz okolice Sirokog Brijega ili Mostara da se kuzi u te stvari da mi to napravi posto se ne bih osobno zezao sa time i moze li se kupiti taj mikroprekidac ili traziti po autootpadima ? Hvala ;)
 
Član
Evo izgleda da i sa vozaceve strane auta zeza mikroprekidac pri kraju je snaga. E sada znate li ikoga iz okolice Sirokog Brijega ili Mostara da se kuzi u te stvari da mi to napravi posto se ne bih osobno zezao sa time i moze li se kupiti taj mikroprekidac ili traziti po autootpadima ? Hvala ;)
Svi ce oni doci na red. Zato bolje zamjeni/uradi odmah sve
 
Top