starcraft 2

starcraft 2

ani

Član
valjda mogu pitati ovdje... sorry ako je na progresnom mjestu na forumu
nemam bas iskustva sa novim igrama koje se placaju i preuzimaju sa interneta pa zato i molim za pomoc i upute dalje

koliko znam da su izasle od starcrafta 2 obe epizode a to su WINGS OF LIBERTY i HEART OF THE SWARM

e sada molim za savjete, upute, bilo sta kako da to pokrenem i igram.

i za placanje kako i sta da radim? ako je online, ja imam registrovan i aktivan paypal pa ako moze i tako

hvala ;)
 
Član
Starcraft se ne placa mjesecno kao ostale MMORPG igre, samo kupis cd key online i skines igricu preko njihove stranice ako zelis original ,ili odes u piratske vode i skines preko torenta :icon_smile:
 

ani

Član
probao prije nekad skinuti sa torrenta. 7 i nesto GB je bila velicina. i to je izgleda bio samo DEMO. mozda 3 nivoa, i za dalje je trazilo uplatu.

na koji nacin kupim? mislim, na koji nacin se vrsi placanje. jer inace na internetu koristim samo paypal, ne znam ako ima drugi nacin.

ako vam nije mrsko da mi date detaljnije upute ;)
 
Član
Moze se i preko torrenta namjestiti, a ako zelis orginal uradi ovo:
Otidji na stranicu

http://eu.battle.net/en/

Napravi battlenet account

kada napravis account tu,vidjet ces s desne strane pise ti buy digital key. I kada tu udjes izaberes starcraft 2 i dalje pratis upute vrlo jednostavno.Ako zapnes negdje javi se ;)
 

ani

Član
prije da pitam nesto jos.

jel ima kakve prednosti u kupovini orginala, u odnosu na ono sto skines sa torrenta?

pod uvjetom da je to sa torrenta full verzija.

mislim ako je isti koji vrag onda da placam ako ne moram ;)
 
Član
Nije isto, s torrenta kada skines imas samo single player campaign, dok kada kupis original mozes igrati preko interneta i skirmish meceve
 

ani

Član
samo mi single player i treba, nista vise.

ali da nije demo od samo nekoliko nivoa.

ok, prvo cu procackati po torrentu. koliko bi okoprilike vecinina igre trebala biti? da znam da ne skinem demo :cool:
 
Top