Stakla se mogu spustiti rukom (Golf 2)

Stakla se mogu spustiti rukom (Golf 2)

Član
Naime iz dana u dan naiđem na neke ovako glupe probleme na autu koji jednostavno ugrožavaju bezbijednost auta, radi se o tome da staklo do mene (vozačevo) ima neki kvar u sistemu, jednostavno staklo mogu izvana spustiti rukom do dna i uci u auto, neki dan sam pokraden na taj način, ostavim ti ja novčanik, papire i sve u autu (otišao u šop za autodijelove da uzmem šugavi remen) i skontam da sam nešto zaboravio, kad prc ja do auta, a prozori spušteni do kraja, pitam se koji ***** brate, pa zaključao sam vrata i digao prozore do kraja, kad ja podigoh prozor, stavih ruku na isto i ono se samo spusti dole, pitam se u čemu je tu kvar, dakle rukom mogu spustiti staklo, u pitanju je auto Golf 2 1.6 TD 1991 godina, manuelni podizači stakala, nisu električni
 
Član
7ac958786416-1920x1080.jpg

paa drug dvojka je to,vremenom strada sajla,zna se sva uvrnuti pa je nekad tesko otvarati izatvarati prozor,jos ako neko ne zna naglo okrene pa pukne i onda nemas nikako..sreca sto je to oko 10do15km i po meni bolje polovno sa nekog golfa nek novo koje malo bude i pukne a cijena nove je oko 20km...ja sam novu ubacio bila par mjeseci i onda skinem sa golfa polovnu i dan danas radi isto tako i za brave samo polovne al da rade.
 
Nova sajla je od 8 do 12 km,polovna isto 10 ak km,ja imam nove na oba golfa I kad ode opet cu novu stavit...
 
Član
cCWe5

Otvorio sam sve, sajle su dobre, ali ova plastika je pukla i na gornjoj i donjoj strani, zaokruzio sam malim krugom, dakle samo te plastike moram naći
 
Top