Stakla magle....

Stakla magle....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cammeleon je napisao(la):
ako nije do te klapne provjeri mali hladnjak meni je bilo od njega maglilo prejaka smjesa novog antifriza i negdje se razjeo kad sam ga mjenjao bio sav korodiran. Dovoljno nek okapava pomalo cim ukljucis grijanje isparava i magli a imas dobru tekucinu kupiti u savi dole na stupu kosta 6 km ona sve zaptiva pa ako bude do hladnjaka probaj i tu opciju


e ta tekucina, tako mi rekose, da ce bili poslije slabije grijanje, jel istina...
 

edo

Član
druže moj,kada je meni curio permant iz malog hladnjaka stakla su mi stalno maglila i bila su masna,to jest ništa se nije moglo očistiti,čim sam kupio nov fordov unutrašnji mali hladnjak
sad je sve kao novo,platio ga kod forda 80 km + 50 km ruke majstora,sad se neke bolje mašine mogu postiditi...
 
Član
ko sto neko vec rece .... prestani gu*it i rijesices problem .... izvini na komentaru, fakat sam moro :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
imao sam isti problem na mojoj Opel Corsi B (svasta pokusavao al magli li magli) i na kraju sam provjerio filter kroz koji ulazi vazduh (odma ispod sajbe) i vidjeo da nije dobro legao (kad ga je neko mjenjao) i tuda je il ulazila voda il sta li se vec desavalo, al kad sam to namjestio prestao je i da magli (osim, standardnog magljenja kada tek udjes u auto).....
 
napravio....i filter sam zamnjenio al nije bilo do njega...neg ona klapna sto otvara da zrak uzima iz auta...sranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top