Stakla magle....

Stakla magle....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako ti magle kada ukljucis ventilaciju (tj grijanje) onda il imas vode u ventilaciji, ili ti je pukao mali hladnjak.
 
syncro je napisao(la):
ako ti magle kada ukljucis ventilaciju (tj grijanje) onda il imas vode u ventilaciji, ili ti je pukao mali hladnjak.


kako provjeriti dal je do hladnjaka...provjeravao sam dal gubi vodu...nis sve normalno...
 
Član
Da kao sto faya rece, ako ti je recirkulacija ukljucena? Sad sam se sjetio da sam citao negdje da kod Astre hoce otici ta klapna sto preklapa da li uzima vazduh izvana, vidi da li se ista promijeni kada odaberes da recirkulise ili ne.
 
Član
Uobicajena pojava na Astri.Motoric od klapne zaribao i ventilacija ti uzima zrak iz kabine stalno.Skines kasetu,otkacis polugu sa motora,spustis klapnu rukom i zavezes da uzima vanjski zrak.Nece vise maglit.
 
addo-nebi ga izvadio u autu na ovoj zimi nema sanse....hehheheh

faya- nije ta opcija ukljucena...provjeravao sam...
 
Član
ako nije do te klapne provjeri mali hladnjak meni je bilo od njega maglilo prejaka smjesa novog antifriza i negdje se razjeo kad sam ga mjenjao bio sav korodiran. Dovoljno nek okapava pomalo cim ukljucis grijanje isparava i magli a imas dobru tekucinu kupiti u savi dole na stupu kosta 6 km ona sve zaptiva pa ako bude do hladnjaka probaj i tu opciju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top