Stacu "?"

Stacu "?"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Deyo je napisao(la):
Imao sam ja isti problem, i nisam ga riješio :lol: Već samo ubacio 5.25" umjesto 6x9" .. dupli lim, ima neravnina i belaja, i težak pristup i odustanem.. a možeš to uraditi sa ubodnom i brusilicom :)

ma mi smo se skoro sat vremena peglali oko toga :lol: kaze lik, e da mi je neko reko da cu nekome brusilicom isjecati rupe na dasci za zvucnike, nebi mu vjerovo :lol:
 
Član
Ja sam u 190-ci radio od medijapana neku vrstu mini kutijca nekako sam ja to isplaniro da dodje na trougao pod zadnju sajbu a nije ni prostora puno zauzelo isti problem je bio kao i kod tebe smeto je lim a ima tu posla dok se isijece lim pa opet onaj dio od police koliko za napravit nes'od medijapana i uz to i ne izgleda lose kolko ovak na prvi pogled zvuci kad kazes kutiju stavljat na policu:icon_question: al'da se lijepo uradit uz malo maste i volje! :cool:
Zvuk je OK,al'je sigurno bolji kad zvucnike ugradis u policu zato sto imas daleko vise volumena iz prtljaznika u kutiju su zaguseni,pa razmisli sta ces radit!
Usput,kod mene su takodje elipse 6X9 Ground Zero tf690mk !
 
Član
ma brusilica i lagano ako mozes prici brusilicom. Dacia je visoka i onako se ne vidi nazad jos kad bi stavio visu policu e tek bi onda belaj bio obrati paznju i na to
 
Član
arminnn je napisao(la):
ma brusilica i lagano ako mozes prici brusilicom. Dacia je visoka i onako se ne vidi nazad jos kad bi stavio visu policu e tek bi onda belaj bio obrati paznju i na to

uci se voziti natrag na retrovizore i opet sve ok ^^
 
Član
RCat je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
ma brusilica i lagano ako mozes prici brusilicom. Dacia je visoka i onako se ne vidi nazad jos kad bi stavio visu policu e tek bi onda belaj bio obrati paznju i na to

uci se voziti natrag na retrovizore i opet sve ok ^^

ja im vala ne vjerujem ni u voznji ni u rikverc dok se ja ne okrenem:lol:
 
Član
arminnn je napisao(la):
RCat je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
ma brusilica i lagano ako mozes prici brusilicom. Dacia je visoka i onako se ne vidi nazad jos kad bi stavio visu policu e tek bi onda belaj bio obrati paznju i na to

uci se voziti natrag na retrovizore i opet sve ok ^^

ja im vala ne vjerujem ni u voznji ni u rikverc dok se ja ne okrenem:lol:

:lol: :lol: ma naucit ces hhh nego ozada i onako imaju 3 naslona za glavu tako da taj nastavak nebi se ni primjetio . .

Gdje mogu kupiti i kolko para taj MFD medijapan
 
Član
evo kako to izgleda slab mob mrsko mi bilo aparatom
A ispod dase je lim sa svih strana osim tu de je zvucnike desno i lijevo . . dabljina je oko 2 , 3 mm
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):

najjaci odgovor
pa napisi ovde da i mi cujemo tvoje misljenje

pa covjek je pitao kako sta i ja sam mu odgovorio i nacrtao kao to treba da izgleda i rekao cijenu i sve. cekam njegov odgovor da bi se mogli dogovoriti za dalje

ok, ali forum je otvorenog tipa, pa bi bilo zgodno da si to iznjeo i nama da vidimo, jos na par tema sam primjetio da isto pises pa zato pitam :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top