Stacu "?"

Stacu "?"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na zadnjoj dasci gdje dodu zvucnici , . ima platno , pa ispod platna lim :( Na tom limu ima mjesta za 2 zvucnika po 13cm , a ja kupio prije neki dan 2 ovalca , i sad belaj , sta da radim da nerezem lim ? Dacia Logan '07
 
Član
0g1 je napisao(la):
Na zadnjoj dasci gdje dodu zvucnici , . ima platno , pa ispod platna lim :( Na tom limu ima mjesta za 2 zvucnika po 13cm , a ja kupio prije neki dan 2 ovalca , i sad belaj , sta da radim da nerezem lim ? Dacia Logan '07

uzmes racun i zamijenis;)
 
Član
Imal jos kakvi prijedloga , da se mozda napravi neko izdignuce tako da moze da nalegne to sam vidio negdje nekad davno nesjecam se , rezat mi je zadnja solucija a vracat necu :D , . . . ajmo dalje upomoc :lol:
 
Član
probaj da ti neko napravi one prstenove,stolar neki
pa to nabaci
da malo izdignes zvucnik;)
ak si kad gledao kako ljudi prave gepek od plexiglasa il slicnih materijala,pa ono prvo sto naprave,drvena konstrukcija...e na to mislim,oni prstenovi za koje ce zvucnik bit pricvrscen;)
 
Član
Stolara cu nac nekako , al neznam sta da mu kazem kako ni nista :lol: jel to kad ko radio , imal slika kako izgleda ista bilo sta :D Ja imam dimenzije tog ovalca , al nez kako bi to :D
 
Član
roki odakle si? .... ako si blizi sarajevu, obrati se caraudio momcima, muha i fare ce ti to najbolje uradit, ako si pak blizi tuzli, mozda bi ti ja to mogo zavrsit .... pozzz
 
Član
eddo je napisao(la):
roki odakle si? .... ako si blizi sarajevu, obrati se caraudio momcima, muha i fare ce ti to najbolje uradit, ako si pak blizi tuzli, mozda bi ti ja to mogo zavrsit .... pozzz

Blizu sarajeva jesam na Alipasinu polju :D , a kako bi mi ti mogo zavrsit ?
 
Član
0g1 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
roki odakle si? .... ako si blizi sarajevu, obrati se caraudio momcima, muha i fare ce ti to najbolje uradit, ako si pak blizi tuzli, mozda bi ti ja to mogo zavrsit .... pozzz

Blizu sarajeva jesam na Alipasinu polju :D , a kako bi mi ti mogo zavrsit ?

pa radim ti to i ja, nego .... obrati se muhi il faretu oni su ti caraudio i definitivno su jedni od najboljih, ako ne i najbolji u BH .... pozzz
 
Član
tako sam ja imo frku, bili isto tako iskruzeni u tabli u ford eskortu okrugli zvucnici mislim 16-ke, a ja uzeo ovalce malo vece, i haj krenuli da iskruzujemo onom ubodnom, ide, ide kad najednom zakrklja, ono pri kraju imalo unutra metalna ojacanja. i malo brusilice sve rijesi hehehehhe :lol: kasnije se i ne primjeti nist...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top