Sta vas nervira kad ste na nogama ?

Sta vas nervira kad ste na nogama ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve je to fino, ali ja se uopste ne bojim da mi je neko moze oteti da dodje ne znam ti s kakvim autom, a svakako i nju nerviraju pogledi... Stvar je takva da ovaj grad nije vise onakav kakvog ga se ja sjecam, sad se situacija i smirila kako su napravili setaliste, pa ne mogu kraj Boss-a prolaziti... A kad sam ja za volanom, ja ne gledam nista sa strane, gledam ispred sebe i kontam kako cu stici na odrediste bezbjedno...

@ Trizex & Bocky - prdit ce i kod mene neki bass, a ti ces mi ga spajati :p

@ Damko - Jel kod tebe ona Octavia II, sto ima obrve, masku, zadnji spojler, spustena... Ima od Miloteca opremu ako se ne varam :), ako je to ta, uvijek mi se i sviđala...
 
Početnik
samirica ne budi ljubomoran ... dok god ona kraj tebe ide dobro je ... vukovi nek gledaju jer mogu samo gledati ... vjerujem da ti je samopouzdanje ponekad malo poljuljano zbog toga i zbog cinjenica da i cure sve gledaju kroz materijalizam ... ali ne sikiraj se unaprijed ... vodaj dok moze ...
 
Član
Ma samo se nerviram, ali im se uvijek zaboravim nasmijesiti, sto cu od sad i ciniti :), uopste se ne sekiram, a pitanje je bilo Sta Vas nervira kad ste na nogama ?, ja sam svoje rekao :D
 
Član
joj bato si ti u banani mozda sta je.Dodji nekad u doboj jooooooooooooooooj MATERO!! ovo je smesno narodnjaci i seljakluk i TVRDI TEHNO PANK :D ili sta je vec.Ma de kad sam ja furao da mi T.I. udara u autu i kad im je tablicca otpadala pa je onda trazi svi govorili davor glup, seljak a sad SVI polozili hoce ziku pitaju davora da im pomogne :D:D a ja se samo smijem.
A sta si se ti upickio odvalis mu retrovizor ili ga zovnes po imenu:sta gledas MAJMUNE. 90 posto ih smao skloni glavu

a i na kraju krajeva sta si ti koji ***** nasao da pjesacis a????!!!:D
 
Početnik
SamiRX-8 je napisao(la):
... a pitanje je bilo Sta Vas nervira kad ste na nogama ?
ja odgovorih da me nista ne nervira, ali citajuci vase postove, shvatih da bas ima nekoliko stvari... nista grandiozno, ali eto...

pa, da pocnemo!

najprije da se slozim (i eventualno koju dodam) sa onim sto ste vi vec rekli:
MLaden je napisao(la):
Napraviti fino odred za čišćenje smeća.
...i tako dok se to ne sredi sve.
upravo! najprije da prestanemo sa bacanjem smeca, pljuvanjem po ulici, glasnim psovkama, zvizdanjem za curama (bilo kojeg gabarita i opisa, za jednima sto su dobre, za drugima da ih ponize!) i - nikako da ne zaboravimo - bacanjem opusaka kroz prozor i istresanjem pepeljare tokom crvenog svjetla na semaforu!

freekvw1983 je napisao(la):
... mnogima daj malo bolje auto oni ce iskoristiti tu priliku da se kurce. valjda to ima neke veze sa situacijom u ovoj drzavi. kad se dobro vidi odmah se iskoristi, iako se to ne treba nikad raditi. jer naredni dan ces opet biti samo onaj papak sto se je sa tudjim folirao.
veoma istinito, no bolnija je spoznaja da mnogi nisu ni svjesni da to rade i da se tako ponasaju, pa onda u jednom momentu vise ne osjetis ljutnju ili prezir prema tim osobama, nego samo zaljenje.

Davor_ je napisao(la):
... ovo je smesno narodnjaci i seljakluk i TVRDI TEHNO PANK :D ili sta je vec...
totalna degradacija drustva, poremecaj vrijednosti i osjecaja za lijepo, nedostatak kucnog odgoja i vaspitanja, nedostatak obrazovanja... boze... don't get me started!

oh... shit, but you did!

i tu se damko nadoveze i kaze ono sto je zaista cinjenicno stanje, bar u tuzli!
damko je napisao(la):
... meni su 32 god..i mozda sam "prestar" da to komentarisem ali prije je bilo drugacije dosta drugacije...sad je sve zivi cirkus....ja sam bas iz tih razloga sto si naveo prestao nekako da izlazim u grad a pogotovo bjezim od Mozarta...
... Nazalost to je slika i ogledalo onoga u cemu mi danas zivimo...

i sad... ono sto mene totalno izludjuje, zbog cega sam nebrojeno mnogo puta zvala policiju, zbog cega sam cesto zeljela da zabijem svog puntica (ja l' u rikverc, ja l' frontalno) u neko od ovih vozila...

probaj hodat' trotoarom (ili kako se sad popularno kaze trotVarom), ako mozes:


probaj bezbijedno izac' s parkinga, ako si frajer! ne moze, jer "jaran" nije imao gdje da ga stavi (osim mami u ..., oprostite sto lajem) pa ovako:


i jos dvije za kraj...



a ovo... ovo je recenica desetljeca!
Davor_ je napisao(la):
a i na kraju krajeva sta si ti koji ***** nasao da pjesacis a????!!!:D
:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Zivciraju me likovi koji gasaju auta sa 60-ak konja, a u to spadaju propuhani bmwei, fieste, golfovi 2-ce GTI ( takodjer sasutog auspuh ai motora ) onda nakve se krntije kojih se covjek srami pogledat u tako ocajnom stanju da mi zao vlasnika...a pogotovo me ispizdi kad sjedim an kavi sa drugom pored ceste i oni usrani motoristi pocnu zundat pod punim gasom i prde na sve strane da ne moze spricat...dodje mi da samo 4mx45cm ulja namazem preko ceste pa nek onda gasaju i bacaju zadnje wheely hehehe :D

I da, mrzim kad ljudi gledaju u mene a ne u moje auto kad sam parkiran na vidnom mjestu ( u svrhu qrcenja hahahahaahaahaha :D )
 
Član
oh, da, sve navedeno me zivcira bas kao i vas.

Zivcira me kad momcine nose suncane naocale. iako je zaslo sunce ili je 22h ili ti kisa pada...

evo jos jednog trotVarca
47679547yp8.jpg
 
Član
Pa mora on svoj PPFPP parkirati kao da je u salonu da mu svi vide sta on vozi... FUJ!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top