Šta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?

Šta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?

Å ta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?


  • Total voters
    34
Član
elvirjahic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Volio bih da ima setova i sa 4300k i 5000k a ne samo ovi plavi i ljubičasti ;)
Što se tiče kvaliteta to je sve Kina i Hong Kong tako da tu nema razlika, ako bih sa sigurnošću znao da se tako nešto npr. proizvodi u Njemačkoj onda bih i više platio!!!

Ko kaze da nema setova od 4300 i 5000K,pogledaj malo oglase

Ja kada sam sebi uzimao prije oko pola godine bilo je samo 6000k i 8000k ovi 6000k kao bjeli a plavi skoro ko i ovi u leci i u obicnom faru...Ako ti nije problem stavi mi link gdjhe ima???
 
Član
ja odoh u off al bas me zanima kakvi su to problemi kod golfa 5

btw....u bosni je sve isto..kina...bitna mi je cijena dosta...al ako se radi u 20 km radije onda uzmem one sa garancijom...
 
darko13 je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Volio bih da ima setova i sa 4300k i 5000k a ne samo ovi plavi i ljubičasti ;)
Što se tiče kvaliteta to je sve Kina i Hong Kong tako da tu nema razlika, ako bih sa sigurnošću znao da se tako nešto npr. proizvodi u Njemačkoj onda bih i više platio!!!

Ko kaze da nema setova od 4300 i 5000K,pogledaj malo oglase

Ja kada sam sebi uzimao prije oko pola godine bilo je samo 6000k i 8000k ovi 6000k kao bjeli a plavi skoro ko i ovi u leci i u obicnom faru...Ako ti nije problem stavi mi link gdjhe ima???
Pogledaj ovdje

WEB SHOP; www.highline-oprema.com
 
Član
Posto je kvalitet isti, ista roba (KINA) samo drugo pakovanje anketa nije dobro postavljena
Trebalo bi se glasati za cijenu ili garanciju
 
Član
Moje mišljenje je da se trazi sto jeftinije posto danas Čhajna rula svugdje i rulat ce sve vise i vise , ovako kad ih jeftino platis ako mogu i 5 mjeseci ustedio si dobro , onako svaki tjedan dana po 6-7 km za sijalice moras izdvajat(a to za garanciju cast izuzecima, ali meni je nebitna uvjek vozaju vamo tamo odugovlace i na kraju nista od tog... opet kupis taj isti dio svojim parama )
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Tebe je neko trebao upozoriti prije ugradnje (koliko vidim na avataru Golf 5) hebeni can-bus ;)

možeš to malo pojasnit edo, i ja razmišljam o ugradnji xenona al ako postoji rizik da se nešto pohebe onda ništa od te ljubavi.
važan je omjer cijene i kvalitete.
koliko su sad xenoni za 407-cu i imal ona taj kako ti kažeš hebeni can-bus?
 
Član
ee pa ljudi dragi, xenon set sa garanciom 150 KM, a u tz mozete nac nov set za 90 KM, ja imam takav jedan i sve sto mi se desilo sa njima u 2 i nesto godine je crkavanje jedne sijalice... znaci 60 km mi je u dzepu, i da crkne komplet set sto je nemoguce da se desi onda dodam jos 30 i kupim isti nov... mada je nemoguce da sve pocrka odjednom samo od sebe...
sve je to ista roba, samo sto prodavci sebe ogradjuju sa tih 50-ak maraka da ako u 6 mjeseci crkne nesto da namiri kupcu, sto mogu i ja da uradim sa parama koje su mi ostale...
cijene rezervnih dijelova bez garancije su : 20-25 KM sijalica i 25 km balast... znaci za 6 mjeseci nema sanse da ode nesto u vrijednosti 50-60 KM koliko garancija kosta...
 
Član
mumi80 je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Tebe je neko trebao upozoriti prije ugradnje (koliko vidim na avataru Golf 5) hebeni can-bus ;)

možeš to malo pojasnit edo, i ja razmišljam o ugradnji xenona al ako postoji rizik da se nešto pohebe onda ništa od te ljubavi.
važan je omjer cijene i kvalitete.
koliko su sad xenoni za 407-cu i imal ona taj kako ti kažeš hebeni can-bus?

Na peticama zbog tog can- bus kada se ugrade ovi divlji xenoni prijavljuje grešku, negdje sam vidio da imaju uzeti xenoni koji su rađeni posebno za takav vozila sad nisam baš siguran...
 
Član
Ma i ja bih prije uzeo set sa garancijom nego bez..i naravno od Ede lik će samo pomoći a zakinuti nikako...pozzzzz:cool:
 
Član
iskreno,meni je najbitnije kvalitet i garancija...jer ne bih se jbavo oko montiranja da ne zajbem nesto,tu je majstor pa nek' sredi,ako se nesto pokvari lagano ga odvezem majstoru,popravi i bog te veseli...:D
da uzmem sam neki set,ja ga postavim,ujbem nesto,pa se pokvari ubrzo,ugrizao bih sam sebe za ja*a :lol:
 
Top