Sta uzet?...

Sta uzet?...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudovi kupio sam ovaj CD,al nisam ga jos skopcao pa bi ga mozda mogao i vratiti ako mi ne pase...
Dakle zanima me jel ovaj cita samo dvd cd-ove ili cita i mp3, kao i one normala cd-ove ili samo dvd!
http://www.dooyoo.co.uk/car-audio/lg-lad-4700r/
Molim sto brzi odg jer sam u frci... Thx...
..........................................................................................
Ljudovi dvd je vracen, decko je nes poceo srati sa cijenom tak da je vracen...
Eh sada se pitam kakav mp3 bi se mogao uzet do nekih cc-a 200km polovan ili nov ne igra mi ulogu, ako je polovan mislim da bi trebao biti malo bolji...
Ili mozda neki dvd, koji se izvlaci, zavisno od cijene....
P.S Ako tko zna koliko se krecu oni dvd kao laptopi za auto, sto rade na punjac..Lik mi prodaje za 100km, al mi se bas ne sviđa, pa reko ako nije skupo da uzmem...
 
Početnik
RE: Hitno Pitanje!

DVD
Type DVD player - in-dash unit integrated
Media Type CD-R, CD-RW, DVD, CD
MP3 Playback Yes
Features WMA playback, DivX compatible

mislim da je dovoljno
 
Član
RE: Hitno Pitanje!

muha je napisao(la):
DVD
Type DVD player - in-dash unit integrated
Media Type CD-R, CD-RW, DVD, CD
MP3 Playback Yes
Features WMA playback, DivX compatible

mislim da je dovoljno

Hvala, malo sam i ja prosurfao i vidjeo...Odma se lakse dise... :)
Jbga nije me puno kostao, tako da sam ga i uzeo...
 
Član
Pitanje za muhu, ovaj JVC sto imate na ponudi JVC KD-AVX33 BlueTooth, USB... Jel ovo neka greska sa cijenom ili?.. Vidim da dolje stoji 199KM..
 
Član
Faris_D je napisao(la):
nema greske samo malo bolje pogledaj
Jos jednom pitam radi se o modelu JVC KD-AVX33 BlueTooth, USB, znaci cijena je 199km... ?
Jel ih ima na stanju da dolazim po njega...
 
Početnik
ErRoR je napisao(la):
Faris_D je napisao(la):
nema greske samo malo bolje pogledaj
Jos jednom pitam radi se o modelu JVC KD-AVX33 BlueTooth, USB, znaci cijena je 199km... ?
Jel ih ima na stanju da dolazim po njega...

malo si se presao, za jednu milju..cijena je KM1 199..onu jedinicu nisi vidio,i ja jedva skonto, glupo skroz, valjda treba da piše KM 1199
 
Član
Da oggy i ja uravo skonta, kada uporedi cijene u ostalim shopovima... Gledam da ne moze da bude 199nikako .... :)
Nista ajmo dalje predlozi....Sta kako,koji..Frka mi je fakat ne mogu vise bez mjuze... :) Po mogucnosti sa crvenom rasvjetom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top