sta uvesti kad dode uvoz euro3

sta uvesti kad dode uvoz euro3

Član
Ima li tko savjeta sta bi se moglo dobro uvesti kada dode na snagu ovi uvoz.Nesto je vele pricano a kako znam nije jos primjenjeno.Valjda ce ubrzo nadajmo se.
Koja bi vi auta uveli do nekih razumnih cijena(7-13 hiljada) i da su Euro 3.
Evo sta ja mislim sta bi se moglo jeftino a dobro naci:
GOlf IV,Ford focus,Opel astra,Mercedes e,c ,Bmw 3,audi A3 ...nepada mi nista vise na pamet.
 
Član
buraz prvo se skontaj sta hoces, i kakvo ti auto treba uopste, luksuzna limuzina, kompakt, mali auto, koliko mozes izdvajat para za regu, servis, odrzavanje tog istog auta da ne bi e klasa bila prislonjena uz zid kad dodje racun iz servisa... trpat u isti kos mercedesa c, e klasu, bmw-a 3, golfa i ford focusa? smijesno...
 
Član
Kolko para tolko i muzike.A auto bi za sto manje para a da je solidno.Nikakav pretjeran luksuz.:)


antrax je napisao(la):
Opel Omega MV6
Opel Vectra GTS

Eventualno Signum V6 ;)

ako Bog da...

A sta si samo po opelima pao.IMa i focus Rs,Bmw M3 ...
 
Član
SAAB

Predobri autići. 2.0 ili 2.3 turbo, nabaciti plinčugu i voziti se kao čovjek, a odudarati od okoline.;)
 
Član
badzo je napisao(la):
Kolko para tolko i muzike.A auto bi za sto manje para a da je solidno.Nikakav pretjeran luksuz.:)


antrax je napisao(la):
Opel Omega MV6
Opel Vectra GTS

Eventualno Signum V6 ;)

ako Bog da...

A sta si samo po opelima pao.IMa i focus Rs,Bmw M3 ...



To govorim za sebe koji će izbog biti aBd :)

A urijetko za te pare da ćeš šta od toga naći... ipak sretno ti ako nađeš...
 
Član
3 e46, 3.0 benz ili 3.0 dizel, alfa gtv (bilo koji motor:icon_biggrin:), neki ludi clio...Tako neka auta za svaki dan:D
 
Član
Ford Focus mk1 RS ili Opel Astru OPC (striktno plave boje ili jedan ili drugi) :cool: Ali ja za ovo mogu razmisljati kad se fax zavrsi (diplomski) :lol:
 
Top