Sta uraditi s branikom guli se boja

Sta uraditi s branikom guli se boja

Član
meni je nekoliko lakirera trazilo oko 150KM za dva branika, i to ne farbaju se kompletni.
jeftino to kod vas pravo.
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Ma za 50 ili 60 KM ce ti lakirer odraditi kompletan branik :cool:

Pa materijala kvalitetnog treba toliko, gdje mu je onda zarada?

To je teški fušeraj ili neko voli da radi za džabe.
 
Član
kupis onaj marker sa top shopa, vrace prvobitnu boju:lol:.. salim se.. ovaj prijedlog od kolege iz nema nije los, znaci da ti se napravi sprej i da to odradis, moze dobro posluziti, fino i izgleda. mada najbolje rijesenje jeste da odneses lakireru da se kvalitetno odradi. ali ti hoces neku jeftiniju soluciju pa bi ovaj sprej bio najadekvatniji za tebe. pozz
da cijena je cca o.5l 15km ako se dobro sjecam
 
Član
i to da radi sprejem se ne isplati, dok napravi boju u spreju je 15km, mora prethodno pripremiti povrsinu koju ce farbati, i na to idu pare, zna se vec na sta mislim, dok kupi plastic primer izaci ce ga opet fina svota. bolje je ofarbati kompletan branik nego ovako. to zamazivanje je samo privremeno rjesenje, koje se po meni ama bas nikako ne isplati. taj branik nije dobro pripremljen i zbog toga se guli. saniras na jednom mjestu i on ce se pocet gulit na drugom
 
Član
Flekovanje sprejom daće efekat da izgleda gore nego sad ;) Bolje ne dirati ništa dok ne skupiš kintu i platiš da ti neko uradi kako treba Ima još solucija - da imaš mahnite sreće i nađeš na otpadu branik iste boje a taj svoj prodaš ;)
 
Top