Sta ti je ba , Japanac

Sta ti je ba , Japanac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ovo je nemoguce, nema teorije moj cale vozi sleper pa slucajno znam sta je to jos ako je zaglavljen ma nema teorije...
 

LSD

Član
vidi po jastucima :lol::lol::lol:
mozda je procitao sa vagi s osovina :lol::lol::lol:
 
Super Moderator
pa jbg kamion zaglavio i samo mu trebalo malo pomoc
nema veze sto je WRX STi izvuko bi ga i drugi neki subaru ne mora on bit ''trkaci'' :D

sjecam se davno prije jedno 3-4 godine isli mi po X5 u sarajevo i tamo neki kamion crkne il sta li vec i zamoli nas da ga zaslepamo
bez problema 3.0i povuce kamion do zeljenog mjesta :D
 

MTR

Član
poluprikolica 2-osovinka , lici mi na one sto papir razvoze , u vrh glave 10-15 tona , MAN TG mala kabina , s gorivom plafon 8 tona , malo gasa i pomoci od Subarace i ide .
Ima par godina da sam sa BMW-om 316 slepao Iveka solca od 6 tona 4 kilometra :cool: a prosle zime sa Pajerom izvlacio iz snijega TG-A ( samo truck ) , j*i ga , moze svaki ovo isto
 
Član
ma ovo prazno nije preko 13 tona sve ukupno da ga j*es:lol:

slepa lagana,kratka,dvije osovine, nema opterecenja na pogonu 100kg:icon_biggrin: zato i ne valjaju ovi sleperi zimi:icon_cry::icon_sad:
 
Najprije oni ostanu u snijegu, kad se voziš u takvim uvjetima ili gledaš snimke na tv-u, većinom kamioni ne mogu nikuda, zato narode, navali na 4x4 turbo pile, ima ih još osim Impreze :icon_biggrin:
 

LSD

Član
Aditas je napisao(la):
A zar je tako tesko priznati... :spam:

nije tesko proznati....ali shvati da mu je bilo potrebno samo mali trzaj da uhvti podloge koja nije led..... i ide.....mohune ce sam subaru maknuti ga odavnde....
da ima jos jedu osovinu i da je 6X6
 
Član
Subaru je ipak Subaru, pa da li to bilo po suhom ili na snjegu, Impeza ili Legacy ili pak Baya . Sticajem okolnosti vozim istovremeno dva auta: Oktavija 4x4 (službeno vozilo) a u garažim imam Subaru Legacy 2005 god. I jedan i drugi su 4x4 ali ........ razlike su drastično očigledne. Doke se ne proba, ne možeš ni da zamisliš. Ko jednosm proba Japanca...... do kraja života vozi samo Japanca. Pozzz za sve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top