Šta se admini prave pametni ???

Šta se admini prave pametni ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
OTVORIO SAM TEMU U DJELU INFORMATIKA I NA KRAJU MI ADMIN KAŽE DJATE TEMU O AUTIMA,ETO JA SE BAVIM INFORMATIKOM I PRVI PUT ČUJEM DA POD INFORMATIKU SPADAJU AUTA ???

SUPER STE SVAKA ČAST
 
Član
Nez bude milion tema bezveznih koje veze sa autima nemaju...a ovo je ipak tema o nečemu kreativnom što je neko napravio...na neki način jeste off ali bude i puno goreg...bezbroj tema dnevno, koje su van realnog svijeta i nikome ne mogu koristiti ;)
 
Član
ako je vec troziceva tema obrisana onda treba obrisati i podforum informatika, to bi bilo logicno onda:icon_confused:
 
Član
da ali ako je napravit dio za off što ne smijem postavljati u njega nešto što je tu predviđeno,
ako je auto forum što imaju teme poput informatike off topic ili slično,ma nebitno,vidim da su admini katastrofa odjaviću se .
 
Član
Trozic je napisao(la):
da ali ako je napravit dio za off što ne smijem postavljati u njega nešto što je tu predviđeno,
ako je auto forum što imaju teme poput informatike off topic ili slično,ma nebitno,vidim da su admini katastrofa odjaviću se .

ako ti toliko ne valjamo, dovidjenja, svi su kao princezice ovdje, jedan pogresan pogled i uvrijede se, da vidim tebe kako bi administrirao ovdje sedam dana, nemoj dzaba
 
Član
trizex je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
da ali ako je napravit dio za off što ne smijem postavljati u njega nešto što je tu predviđeno,
ako je auto forum što imaju teme poput informatike off topic ili slično,ma nebitno,vidim da su admini katastrofa odjaviću se .

ako ti toliko ne valjamo, dovidjenja, svi su kao princezice ovdje, jedan pogresan pogled i uvrijede se, da vidim tebe kako bi administrirao ovdje sedam dana, nemoj dzaba

hahahaa, meni kad bi tako reko pregazio bi te s kolima :D ne bi zalio prednjeg branika ahahaha
 
Član
I nikome ne valja BHT a svi vise na njemu, i to se fino pita jer i mi smo ljudi i može se desiti greška, kao što se i desila.. A ne odmah '' šta se admini prave pametni'' , kontroliši se malo .. Ako ti se ne sviđa forum, znaš gdje je logout, nećemo mi nikome biti dadilje ovdje.. Eto Igy je pogriješio znači, ovdje može lock
 
Član
Sta se ti pravis pametan.
Rubrika informatika postoji da bi se pomoglo forumasima ukoliko imaju problema sa racunarom kao sto i pise u opisu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top