Šta promijeniti da poboljšam zvuk mkv

Šta promijeniti da poboljšam zvuk mkv

IGY

Član
zato sam ti i preporucio ovaj amp, jer ima 4ch, na dva 2ch u bridge spojis woofer, ja bi ipak dls kw10, i kasnije na preostala 2 ch spojis zvucnike u prednjim vratima
sto se tice kablova za napajanje dovoljno ti je 20mm2, a za prednjie zvucnike 1.5mm2 i vise nego taman ;) mozda za woofer staviti 2.5 mada i on bi se zadovoljmio sa 1.5
i to sve naravno dls ako hoces nesto kvalitetno i osigurac agu 80 A i tvojoj sreci nema kraja :D:D:D
 
Član
- Koje je najbolje mjesto za amp, imam dvije solucije ispod sjedišta vozača ili u gepeku, meni je lično svjedno gdje god da bude, nešto bi više volio da to bude ispod sjedišta jer tu je predviđeno fabričko pojačalo koje ja nemam jer nemam premium sound :D najmanje nesmeta, valjda je do tog mjesta najlakše sve kablove dovesti i odvesti bez da se i jedan vidi da bude ono clean.

- Ako je neko provlačio kablove neka napiše volio bi čuti ideje, a još više slike, cilj mi je to odraditi bez previše kopanja, plastike su jako osjetljive i ako se ne potegne gdje treba lako pucaju pa bi to da izbjegnem...


ps. 99% da ide ca41 :icon_smile: i kw10 a spe20sf je još u igri ili nešto bolje kao spx17ref :icon_smile:

Koja je sad kombinacija spojiti sve ovo na rcd300 dok ne nabavim bolji HU, nešto hi to lo kombinacija, znači sad bi da riješim sve zvučnike, kabliranje i amp a kasnije hu
 
Član
ako je bas predvidjeno pojacalo ondak nebi trebo imat sljedeci problem, naime ja sam momku u suzuki vitari zasarafio pojacalo ispod sjedista i bilo mu je tvrdo sjediste neko vrijeme dok se lim koji sam postavio nije malo "namjestio" ...
 
Član
aaa :D ovo ide na pod ispod sjedišta tako da nema kontakta uopšte sa sjedištem čak se može i ona latica namontirati, ima prostora kao u priči :D

Ostavljen su i prorezi neki sastrane za provući kablove....
 

IGY

Član
ja ne bih pod sjediste, ipak zima, sjest ce neko nazad sa cizmama punim snjega koji ce se pretvoriti u vodu.......
 
Početnik
Alpine Type E ide nize, KW 10 je brzi...

kabliranje DLS :)...

SPX17REF :) je nesto sasvim drugacije..
 

IGY

Član
muha je napisao(la):
Alpine Type E ide nize, KW 10 je brzi...

kabliranje DLS :)...

SPX17REF :) je nesto sasvim drugacije..


da da nesto saaaasvim drugacije
no ako zelis mozes ih poslusati kod mene kako sviraju pa da uzmes kod muhe, to bi ti bio pun pogodak :D
 
Član
- ma to će ići sve kod muhe nije to sarma pa da ima na svakom ćošku:icon_smile:

- moželi mi neko reći kako bi se mrv-f540 uklopio u moj setup, i koliko je to bolja kupivina u odnosu na ca41 oba su polovna.

- i ljudi kako da riješim ove zvučnike i amp na oem radio dok nekupim pravi 2din
 
Top