Sta odabrati HUDINI ILI ZEDER ??

Sta odabrati HUDINI ILI ZEDER ??

Član
ja sam nedavno ugradio Hudini i sad za sad zadovoljan sam al preporucio bi ti jos neki alarm da ugradis uz to ali i jedno i drugo je dobro ali po mom nekom razmisljanju hudini je za mene bolji.....
 
Član
kod mene na oba auta je zeder,nedavno je neko ovdje na forumu napisao,ne znam tacno da je neko pokusao u golfa plus provaliti,i kako nije bilo naljepnice zeder,kad su pokusali da ukradu vozilo nisu uspjeli,samo stetu napravili
 
Član
ja bi od tog dvoje izabro samo par dobrih naljepnica za bočna stakla , prednju i zadnju šajbu :)
 
Član
ma sto se tice obijanja tu su i zeder i hudini isti i preporucuju se sa jos dodatnim alarmom da ti nebi nanjeli stetu na limu nista drugo a sta god da ugradis bices koliko toliko siguran
 
Član
Ja iskreno znam da sto se tice provala malo bolji ovi sto kradu auta mogu oba obiti bez problema, po meni je bolja neka tamo lijeva zastita koji provalnici jako rijetko vide, bas zbog toga jer su uhodani u ove poznate kako i sta, dok za ove lijeve neke nisu jer ih rijetko recimo kod nas iko i koristi, tako da im ne znaju mane i prednosti :D T je bar moje misljenje...
Ovo je jedna od boljih zastita po meni :D
do7z.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Po meni je isto dobra zastita promjena konektora za spajanje nekim netipicnim konektorom naravno uz dobru mehanicku zastitu. Otvore i Zeder kao i druge zastite ali mu treba vremena sto i jest cilj ugradnje.
 
Legend
Joj mahalskih prica, burazeru koji god da stavis, neces se pokajati, vjeruj mi kad vide naljepnicu jednog ili drugog, odustaju odmah.. jedino da ti se bas naknate na auto pa da pokusaju, ali to je onda da im bas gori pod nogama za taj bas auto..
Ja na leonu imam zeder, na passatu imam zeder takodje, vecina kaje koju znam koriste zeder i hvala Bogu do sad nikakvih problema, nadam se da nece ni biti, jendostavan za rukovanje, praktican, djelotvoran to se pokazalo na primjeru ovog golfa 5 plus kojeg sam nedavno naveo na dobrinji su ga pokusali ukrasti i ostavili tako rascupano auto, jest da su napravili stete par milja jer nisu uspjeli ga dici i onda nozem iskeli tablu, tapacire, sjedista, airbagove ali ga nisu ukrali.. tako da koji god od ta dva uzmes, neces se pokajati.. svakako u drzavi gdje zivimo, moras pazit gdje ostavljas auto to ti je tako.. moj savjet je, ako imas para i za alarm, stavi cobru i onda si bas rahat :)
 
Top