Sta mislite

Sta mislite

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta mislite o ovkoj 5-ici M 523...ista ova kontam menjati pa me interesuje kaka je ko auto,potrosnja,djelovi,jeli kvarljiva i tako to...
 
Administrator
M kao M san snova, a sto se dijelova i kvarova tice raspitaj se po servisima kakva su njihova iskustva samo sto je M kod nas pravo malo tako da mislim da ces i za dijelove morati malo cekati....zavisi sve u kakvom je stanju auto ako je dobar ne bi se trebao ni kvariti
 
Član
ako je ko na slici uziiiiimaaaaaaj sminka zesca a za djelove i to nemam pojma al ne bi se trebo puno kvariti a za potrosnju ........... ipak je M
 
Član
ma ta se auta nekvare cesto, ipak je to m-ka, ali kad je veci kvar e onda ces malo razbijati glavu, doduse ovo ko voza ima i para tako da ih nije briga ni za potrosnju ni za dijelove.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma samo papire pogledaj, potrosnja mora biti velika, dijelovi sigurno problem za naci ali preko servisa sigurno mozes doci do njih. Auto sminka i rijetko na nasim cestama ja sam za :)
 
Član
Auto je dobro, da trosi trosi, negdje oko 15 litara, dijelova ima ali su skupi, ali se nekvari.
 
Član
:) ... predobar... razmisli samo imas li da tocish u "ovo" ??... a i registracija ti je "jeftina" :)...
 
Legend
za tds peticu znam da je motor extra.......za M neznam,al u svakom slucaju PRAVO AUTO nema zamjerke,meni se svidja
 
Član
momci...ja vjerujem da ste ga pogresno shvatili....ne pita za bmw m5 (4.9 V8) nego za 523 sa m opremom (karambolke,felge,volan i ostali detalji....)
 
Član
sigurno je na to mislio,evo vidite primjer http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=3&page=3&view=17434
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top